reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niezbędnik staraczki :)

Cześć :happy:
Jestem w trakcie procedury.
Zmieniłam klinikę, lekarza i sposób leczenia. Został mi Puregon 600 - może ktoś potrzebuje? Info prywatnie, zapraszam.
 
reklama
Dziewczyny! Chciałam się podzielić swoim doświadczeniem, może komuś to pomoże - jeżeli nie możecie zajść w ciążę to możliwe że zaszło u was przedwczesne wygasanie jajników, dotyczy wielu kobiet niestety :(
 
Dziewczyny! Chciałam się podzielić swoim doświadczeniem, może komuś to pomoże - jeżeli nie możecie zajść w ciążę to możliwe że zaszło u was przedwczesne wygasanie jajników, dotyczy wielu kobiet niestety :(

Możesz coś więcej napisać o tym wygasaniu jajników? Nie brzmi to zbyt wesoło. My z mężem staramy się już od bardzo dawna o dziecko i nie możemy znaleźć przyczyny niepowodzeń:|
 
Witam was wszystkie jestem tu nowa i ma pytanie mysle ze mi pomozecie:)???
Otóż mam synka 16 miesiecy i nadal jest karmiony piersia w dzien juz tylko raz za to w nocy zasypia przy piersi i w nocy je lub tylko ssa okolo 6 razy. Mam pytanie do was jesli chciałabym miec drugiego dzidziusia a dostalam 3 tyg temu miesiaczke to mam szanse zajsc w ciaze?
Staramy sie z mezem i nie kiedy popadam w paranoje czy sie udało i czasem nawet wydaje mi sie jak bym miala urojenia ciazowe.
 
Cześć! Takie pytanko. Przez ponad 4 lata brałam plastry Evra. Ostatnio jednak zaczęłam mieć dziwne objawy zupełnie jak w ciąży. Podjęłam decyzję wspólnie z narzeczonym, że odstawiam je w cholerę. To samo powiedziała mi moja ginka. Czy to możliwe, że od razu po odstawieniu plastrów pojawiła się w pierwszym cyklu owulacja?? Mam podwyższoną temperaturę i dużo białego, wodnistego śluzu.
Oczywiście staramy się o dziecko...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry