reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niezgrabne słówka

reklama
fajne słowa dzieci wypowiadają moj Kacper właśnie skończył roczek na dziatka mowi dadek babcię baba na psa ałał tata to normalnie jak coś chce to pokazuje palcem i mowi da-to albo dada tooo jak go myję i wyjmoję z wanny pokazuje na suszarkę i mowi szuuuutylko mama niechce jeszcze powiedzieć moze ze 2 razy mu się udało jak chciał się z kojca wydostać
 
Gabiszon do nas zwraca się ładnie mama i tata a jak nie wie od którego z nas coś chce albo się spieszy to wtedy jest MATA.
Czasem próbuje zwrócić się do nas po imieniu i wychodzi jej KAKA albo OJTU. ( Kasia i Wojtek)
 
moja corcia ma 3 latka ostatnio wołała mnie i meza mama tata ,a jak mysmy nie zareagowali to weronka do nas DZIECI!!! i zadziałało :) a czasami jak sie spieszy to do taty mamo a do mnie tato
na jabłko-jabuko
a jak była mniejsza
traktor- kojkoj
do sklepu- do pepepu
a jak sie zlosciła to wołała sibi pakuła
 
A moja mnie ostatnio zaskoczyła, przyszła z kwiatkiem do domu, usiadła na krzśle i zaczeła wyrywać płatki i mówi".. kocha, nie kocha, kocha...." sama nie wiem gdzie to skubana usłyszała ;)
ah te dzieci :)
 
Moja Zuza :Babcia to paptcia, buty- tuti, picie- titi, a na czapkę woła kapka, ale najdziwniejsze jest jak mówi na smoczka a mianowicie -taka. Starsza córka Ania na smoczka mówiła fle- fle   ;D
 
Dodała nowe słówka jago to mięsko a ebe to torebka
27.gif[img]
 
Mój Skarbek (bratanica) na skarpetki mówi "papetki".
Kanapka z masłem- "kapatka z masiem"
Co dziwne, czasem mój nie-mąż, który przebywa z nią znacznie żadziej niż ja, rozumie ją lepiej niż ja. :D
 
reklama
Nasi znajomi, z którymi spędzamy wolny czas mają 6 letniego synka o imieniu Krzysiu. Moja córeczka po prostu go uwielbia. Był czas, że mówiła Kysiu. Ostatnio jednak skróciła sobie i namiętnie zwraca się do niego "Siku". Uśmialiśmy się raz po pachy. Krzysiu poszedł do łazienki, a Martynka na to, że "Siku" robi siku, :laugh: :laugh: :laugh:. Gorzej, że nigdy nie wiem, kiedy jej się chce siku, czyteż własnie zwraca się do Krzysia ???

pozdrawiamy M&M

 
Do góry