reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niezgrabne słówka

Dołączył(a)
20 Maj 2005
Postów
11
Jakie niezgrabne słówka wypowiadają wasze dzieci? Myślę, że niektóre są warte, aby je uratować przed zapomnieniem.
Zaczynam...
Moja bratanica na kolor niebieski mając 2 latka długo mówiła "usiekie", a niebieskie mydełko to było "usiekie umełko".
Piotruś Pan, to był "Prrrtuś Pan".

Pozdrawiam.
 
reklama
Mój skarbek zamiast misiu, mówi mosiu, tata to Maciyj,kokek, piłka to oczywiście bam bam.
Najbardziej mnie zaskoczyła i raz w czasie wizyty u koleżanki zobaczyła żółwia i z szerokim uśmiechem zaczeła wołać, po raz pierwszy zresztą, ......... ziaba. :D :D :D :D :D :D :D

Pozdrawiam Monika i Martynka
 
A moja Zuzia np. na żółwia mówi ,,HAPS" bo one tak otwierają buzię jakby miały hapsnąć i ostatnio zaczęła mówić dzięukuję i brzmi to czasem,,DZIĘ" a czasem ,,GIĘ"
 
A ja podam przykłady z bliższej i dalszej rodziny ;D
munia - mucha,
kąpku - kąpiel,
balan - Sebastian,
myju - mycie,
Palik - Patryk
;)
 
Moaj córcia dawniej mówiła na swojego przyjaciela Franka-siaka,Marcin(tatuś) -cincin,zamknij drzwi-dambi.
Teraz mówi już wszystko i trochę brakuje mi tego uroczego seplenienia.
 
u nas jest pieiek - piesek, baba - babcia, mama tata ( wiadomo) ale najbardziej dziwne jest coś w stylu idzi - wypowiadane w duzym "podnieceniu" porzez Anke .. hmm ciągle się zastanawiam co to idzi znaczy - bo najpierw myślałam ze to chodzi o chodź, albo idę,. ale teraz już sama nie wiem
 
Ba to są buty na siostrę zamiast Natalka woła stacha ,na pieniądze mówi ziziki a na mięsko mówi jęko,na nogę mówi moga,więcej grzechów nie pamiętam
 
reklama
Do góry