reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Niezstąpione Jądro / Wodniak

loli

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Cześć!
Czy wiecie co to takiego wodniaczek?
Wiem że występuję w woreczku u chłopców.Skąd się bierze i czym to grozi..Mój synek mna prawie 3 miesiącei dopiero dzis się dowiedziałam że miał wodniaczka.Nie powiedzieli mi tego w szpitalu przy wypisie ani pediatra przy padaniu.Dziś byłam na szczepieniu w innym gabinecie bo mój lekarz ma urlop i pani dr oświdczyła że mały miał wodniaczka , ale chyba mu się cofa.
Wasi chłopcy mieli takie coś?
Pozdrawiam Loli

reklama
A

Agnexx

Gość
Nic się nie martw! Będzie dobrze! Do roku wodniak powinien się wchłonąć, jezeli nie, robi się zabieg. U Sebastiana wodniaka wykryła lekarka dopiero po miesiącu. Wodniak był duży i nie wchłonął sie do roku, ale do lekarza nie poszłam. Kiedy skończył 1,5 roku wodniak zniknął. Mam nadzieję, że u Was też tak będzie. :)

Rozwiązania
0
Mój Stefuś też miał wodniaczka, lekarz powiedział mi o tym jak mały miał miesiąc, mówił żeby się tym nie przejmować, ale ja oczywiście jako niedoświadczona matka bałam się co to, okazało się, że faktycznie nie ma się czym martwić. Stefek ma pół roku a po wodniaczku nie ma już śladu

SIABA

Rozwiązania
0
Mati tez miał wodniaczka - dowiedzielismy się zaraz po urodzeniu ale w 3 miesiącu przy kontroli okazało się, że już się wchłonął więc się nie martw - tez słyszałam że do roku się wchłaniają.

Arwina

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Mój Michaś teraz ma 3 tygodnie. O tym że ma wodniaczki dowiedziałam się już w szpitalu- powiedziała mi pani neonatolog zaraz po urodzeniu. Żeby szybciej zeszły nalezy malenstwu przy zakładaniu pieluszki podnosić jąderka do góry. Trochę jest z tym problemu w pampersach, ale jak się zsuną można poprawić. Lepiej jest gdy maluszek ma pieluszki tetrowe (choć jest wtedy problem z czestością przebierania...). Pozdrawiam :)

pumcia

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hi! Mój Konradzio też ma wodniaczka - z początku był po prostu olbrzymi, ale zaczął się już wchłaniać :D i została już mniej więcej połowa. Spróbuję sztuczki z podnoszeniem - dzięki

loli

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Dzięki dziewczyny!
Też będę podnosić jąderka do góry .może to coś pomoże.
Pozdrawiam Loli

Maya77

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam znam przypadek kiedy 2-latek zostal skierowany do szpitala na zabieg usuniecia wodniaka wraz z jaderkiem!!!
Ale to jest przypadek bardzo zadki wiec nie ma sie co martwic.Bedzie ok
pozdrawiam

BASIA.J

Fan(ka)
Miasto
LUBLIN
Rozwiązania
0
Ja przechodzę wodniaczka po raz drugi
Pierwszy syn niestetymiał zabieg już w drugim tygoniu życia bo zrobił się jak wielkie jajo kurze i do tego zaczęło to być sino czerwonei decyzja była szybka i w godzinkę byliśmy w szpitalu
Drugi syn także ma ale mam nadzieję że ten się wchłonie sam narazie bardzo pomału schodzi ale radze obserwować.

reklama

margot

Mamma Mia!
Rozwiązania
0
Mnie też właśnie przy szczepieniu nowa pani doktor powiedziała, że Bruno ma małego wodniaczka, a ani w szpitalu, ani przy poprzednich wizytach u pediatry nikt o tym nie wspominał. Mam nadzieję, że się wchłonie.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Potrzebuję porady 3
nietupska Zdrowie 2
niki20064 Potrzebuję porady 1
xxasienkaxx2 Zdrowe dziecko 12
saratonie Zdrowie 12

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania