reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niezwykły sposób na przewidywanie płci!!!

ja mam cichą nadzieję że jednak jest szansa na córeczkę i że ta metoda nie jest taka dokładna :) zresztą tfu, co ja mówię, to nie jest żadna "metoda" :)
 
reklama
Fajne to jest!!!!
Kurcze wychodzi mi że będzie chłopiec a moj meżuś przeczuwa dziewczynkę no zobaczymy ;D
 
A u mnie się nie zgadza. Wychodzi, że moj Mati powinien być dziewczynką. Ładny jak dziewczynka to jest, ale poza tym to chłop z krwi i kości. A teraz wynika, że też powinien być chłopak.Zobaczymy. A może u nas na odwrót?
 
najpierw byłam nastawiona na dziewczynkę :) bardzo chciałam mieć córunię, ale teraz jak sobie pomyślę o takim małym syneczku (podobnym do mojego mężczyzny) to też bym bardzo chciała mieć syneczka no i wychodzi po równo :)
 
U mnie w rodzinie kalkulacje sie sprawdzily w niewielkim stopniu, u nas wychodzi ze mialby byc chlopiec. Mnie na poczatku wydawalo sie, ze bedzie dziewczynka, a wlasciwie to wydawalo mi sie ze wolalabym dziewczynke, a teraz po Usg choc oczywiscie nic jeszcze lekarz nie powiedzial, bo za wczesnie, mam jakies dziwne przeczucie, ze bedzie to chlopak. Kurcze chcialabym juz wiedziec :)
 
wg tego testu wyszlo mi ze dziewczynka :laugh:, niektore pytania sa troche zaskakujace np. czy powiekszyl Ci sie... nos w czasie ciazy :)
 
reklama
:laugh: hi hi ja też robiłam sobie ten test oparty na mądrościach ludowych i wyszło mi ......43% chłopak a 57% dziewczynka :D :D :D ha ha ha czyli dalej nic nie wiem , bo w sumie wychodzi pół na pół !!! Też bardzo bym chciała wiedzieć, ale muszę być cierpliwa ;)
 
Do góry