reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niezwykły sposób na przewidywanie płci!!!

reklama
Dzięki Aletko , nie znałam tej metody i tak życie pokaże co naszę pod serduchem :laugh: Dla dziewczynki mamy imię - i to już od dawna - Alicja, a dla chłopaka jeszcze nie .....a ja mimo wszystko mam "czuja " na synka, zupełnie nie wiem czemu..........
Aletko śliczną masz córcię, rewelacyjne zdjęcia, zwłaszcza to ze stópkami i to , gdzie widać wasze dłonie.... C*U*D*O* :D :D :D Pozdrawiam Was słodko :-*
 
Komplementy jak najbardziej się należą takim fajnym dziewczynom jak Wy!!! Twój mąż Aletko musi chodzić w chmurach ze szczęścia :)
Jak sobie pomyślę, że taka mnie spotkała radość i szczęście, że urodzę dziecko mojemu kochanemu mężczyżnie, to po prostu wiem po co żyję ;D i rzeczywiście na drugim planie jest tutaj płeć dziecka :laugh: Nawet mężuś stwierdził ostatnio,że czy będzie synek czy córka to nie jest takie istotne, bo on już kocha to maleństwo..... oj wzruszyłam się........
 
Dla mnie też płeć nie jest ważna. w pierwszej ciąży obstawialiśmy chłopaka i tak się stało, ale teraz, to tylko bym chciała, że by dzidzia zdrowa była, no i troszkę ssamolubnie, że za długo po terminie się nie rodziła (bo syniowi się na ten świat nie spieszyło)

Alteka dzidzia śliczna, podziwiam ją już od jakiegoś czasu. Gratulacje
 
Aletka cora sliczna jak marzenie. Mam nadzieje, ze za kilka miesiecy my tez bedziemy mogly sie tak pochwalic naszymy pociechami. Coraz bardziej niecierpliwa jakas jestem, czas jakby wolniej teraz plynal :)
 
Tetka tak na pociesznie to 1/4 ciąży już za nami, a za 7 tygodni już bedzie za połową. Więc chyba damy radę się doczekać :laugh:
 
Ja mam czuja na dziewczynke..... obie metody tez wskazuja na dziewczynke... druga w ponad 70%.
Zobaczymy......
Czekamy na zdrowego bobaska, ale...... mhm..... marzy nam sie po cichu cora :-)
 
Jest tyle przesądów gdy kobieta jest w ciąży , ja nie wierze w zabobony ale uważam:-) Nie chce znać płci Dziecka to bedzie niespodzianka dla mNie i męża .POzdrawiam!!
 
reklama
cześć dziewczyny czytam z zainteresowaniem waszego sposobu na określenie płci i u mnie się sprawdziło ;D
zastanawiam sie tylko bo może cos nie zrozumiałam że jesli z mężem jestem z tego samego roku 1977(on jest starszy o miesiąc :p) to nam zawsze będzie wychodził chłopiec. To według tej przepowiedni nie mam szans na dziewczynke?

itsaboy.gif

.png

dev334bb___.png






 
Do góry