reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niezwykły sposób na przewidywanie płci!!!

Dziewczyny robiłyście sobie ten numer z obrączką i nitką? W przypadku dziewczynki ma kręcić się w kółko, a w przypadku chłopca jak wahadełko. Trzeba nad lewą ręką unieść nitkę z obrączką lub pierścionkiem i wtedy się okaże. Pytam bo mi za każdym razem kręci się w kółko, może u każdej tak będzie. Spróbujcie dziewczyny
 
reklama
Kurcze akurat dzisiaj nie wzięłam obrączki do pracy ale jak bede w domku to sprawdze i napiszę jak sie kreciło!!
 
No zobaczymy czy wasi lekarze potwierdzą te wyniki :D :D
Kurcze ale jestem ciekawa co mi wyjdzie że też dzisiaj nie mam nic na paluchach w pracy :(
 
Mi robił wujek i najpiew wyszło że: pierwsza będzie dziewczynka a drugie dziecko chłopiec a później wyszło na odwrót hehehe..... :D no zobaczę co będzie to będzie byle całe i zdrowe ;D ;D
 
Mhm..... ja sobie nie moge zrobic :-), bo nie mam obraczki :-)
Ale kiedys, kiedys.... dawno temu.... wyszla mi trojka w kolejnosci : chlopak, dziewczynka, chlopak :-)
 
reklama
;D ;D teraz zbaraniałam zrobiłam sobie numer z obrączką i kurcze jak wahadełko sie rusza czyli na chłopca
nawet rozbujałam sobie by sie w kołeczko kręciło ale po chwili zmienia ruch i jest znowu wahadełko
ale numer taka stara jestem a taka naiwna no no ciekawe czy to ciś znaczy czyżby pani doktor sie pomyliła
ale jestem ciekawa!!
 
Do góry