reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niezwykły sposób na przewidywanie płci!!!

misia_q

Turbomama
Dołączył(a)
30 Listopad 2004
Postów
7 387
Miasto
Wrocław
Słuchajcie kobitki :) Powiem wam ciekawostkę, którą mi opowiedziała moja pacjentka na masażu na temat przewidywania płci potomka na podstawie wieku rodziców w momencie poczęcia...

Metoda polega na założeniu, że ciało człowieka, jego tkanki odnawają się w cyklu siedmioletnim. To znaczy, że osoba w wieku 20 lat ma krew "sześcioletnią" (7+7+6=20), albo osoba 28 letnia ma krew w wieku 7 lat (7+7+7+7=28) i analogicznie :)

Robimy analizę wieku krwi rodziców np na moim przykładzie:
mamusia: 22 lata - wiek krwi 1 rok
tatuś: 26 lat - wiek krwi 5 lat
1 rok mamusi < 5 lat tatusia (=>będzie synek)

Nie mam pojęcia skąd sie to wzięło, pierwsze co pomyslałam to że jest to jakaś wielka bzdura :p ale z ciekawości sprawdziłam na wszystkich czlonkach rodziny i się sprawdziło!
Sprawdźcie może dla siebie dziewczyny bo jestem ciekawa jak u was wyjdzie :) i jak wam się płeć dziecinki kreuje :)

Buziaki!

 
reklama
Oj! To przez następne 4 lata u nas może być tylko synek. A miał być synek teraz a za 3 lata dziewczynka. Trudno. Dziewczynka będzie za 5 lat.
 
czyli, ze nam Dziewczynka? ;D hi, hi - no ciekawa jestem bardzo :) ojojoj ze mną i moja siostrą też tak wypadło :) hi, hi no to fajowo :) Ale i tak najwazniejsze ,zeby Didzia była zdrowiutka jak Rybka :) Teraz to już naprawdę ide spać :) słodkich snów :)
 
Pytałam się jak wyznaczyć płeć gdy oboje rodziców są w tym samym wieku (lub ich krew jest w tym samym wieku), to ona powiedziała że wtedy się liczy na miesiące, no chyba że są z tego samego dnia, to wtedy już nie wiadomo :)
 
Sprawdziłam i u mojej rodzinki zupełnie się nie zgadza ;D ;D ;D no ale może coś i w tym jest hehe.
 
reklama
u mnie wyszla coreczka:)strasznie fajnie:)ale zobaczymy jak to bedzie za pare miesiecy,swoja droga to ciekawe czy sie sprawdzi?

pozdrawiam cieplutko:)
 
Do góry