reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieżyt nosa w połowie ciazy

Tangerieme

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2019
Postów
170
Dziewczyny czy miałyście w trakcie ciazy w sumie od początku drugiej połowy nieżyt nosa? Czyli ciągły wodnisty katar wywołany przez wzrost estrogenów przez co aktywniejsze są gruczoły błony śluzowej nosa. Podobno bywa tak ze ma się go już do końca ciazy. Przy tym ciagle się kicha. Wcześniej już coraz ciężej mi się oddychało nosem przez hormony. Ale teraz ciagle mam zatkany i kicham. I nie jestem alergiczką.
 
reklama
Rozwiązanie
Nawilżacz mam chodzi. A z inhalacja co najlepiej zwykła sól ? Czy jakieś zioła ? Chciałam zrobić przed snem i spróbować jeszcze raz irigasin. Już aż mnie nos boli głowa i nerwów już nie mam. Poprzedniej nocy mało spałam przez nos.
Psikaj czymś lub wdychaj rozrzedzajaco. U dzieci stosuje czosnek więc warto spróbować - wdychac opary rozgniecionego - np przy łóżku na noc położyć. Lub inhalacje jak wyżej.
 
reklama
Nawilżacz mam chodzi. A z inhalacja co najlepiej zwykła sól ? Czy jakieś zioła ? Chciałam zrobić przed snem i spróbować jeszcze raz irigasin. Już aż mnie nos boli głowa i nerwów już nie mam. Poprzedniej nocy mało spałam przez nos.
 
Rozwiązanie
Do góry