reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nikt nie byl w takiej sytuacji?

Nie Kochana, dostalam te wszystkie odpowiedzi dopiero jak zalozylam 3 watek. Nie wiem po co ten wyklad ustawiajacy mnie w pion jak przyszlam tu szukac pomocy. Szczesliwego Nowego Roku. Mam nadzieje,ze bedzie dla Ciebie lepszy niz dla mnie.
 
reklama
Nie Kochana, dostalam te wszystkie odpowiedzi dopiero jak zalozylam 3 watek. Nie wiem po co ten wyklad ustawiajacy mnie w pion jak przyszlam tu szukac pomocy. Szczesliwego Nowego Roku. Mam nadzieje,ze bedzie dla Ciebie lepszy niz dla mnie.
Kochana, poplakalam sie, gdy zobaczylam Twoj wpis. Ja bylam w identycznej sytuacji. Wg. Testow owulacyjnych i miesiaczki, mialam byc w 7 tc, a USG wskazywalo na 5 tydzien. Bardzo to przezywalam, bo to moj pierwszy, upragniony dzidzius. Z tym, ze u mnie hcg jednak wzrastalo i to sporo. Na szczescie wszystko sie ulozylo, ciaza dobrze sie rozwija, ale dokladnie wiem, jaki bol masz teraz w sercu. Pamietaj jednak, ze masz jeszcze dwie wspaniale pociechy, a niektorym niestety nigdy nie bedzie dane zostac mama.:)
 
Nie Kochana, dostalam te wszystkie odpowiedzi dopiero jak zalozylam 3 watek. Nie wiem po co ten wyklad ustawiajacy mnie w pion jak przyszlam tu szukac pomocy. Szczesliwego Nowego Roku. Mam nadzieje,ze bedzie dla Ciebie lepszy niz dla mnie.
jestem jak wiele dziewczyn stąd uczulona na zakładanie tych samych tematów o tej samej treści. już była taka jedna dziewczyna która trzeba było zgłaszać jako spam bo codziennie były posty.
ja również życzę Ci wszystkiego dobrego, i wcale nie oczekuję że będzie on lepszy dla mnie niż dla Ciebie ;) ja rodzę w kwietniu ale dla Ciebie to jest okrągły rok możliwości zajścia w ciążę i owocne o starania, napewno tak będzie. Dobrze kojarzę ze staraliscie się 3 miesiące?
to i tak super wynik bo dla Ciebie to informacja że jesteś/cie plodni. i szybko zaskoczyłaś. masz jeszcze 2 dzieci, więc napewno nie będziesz miała większych problemów.
ja starałam się mimo młodego wieku cały rok o pierwsze dziecko, w tym w kwietniu miałam ciąże wcześnie poronioną więc dla mnie ten rok był i zły i dobry.
powodzenia
 
Do góry