reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nina czy Matylda

reklama
Myślałam, że może chodzi o Adriannę, bo Ada to też zdrobnienie od tego imienia. Adrianna super pasuje do Antoniego ☺️ Ale z dwóch podanych w temacie to zdecydowanie Nina!
Dokladnie. Ada to inaczej Adrianna. I ja bym jednak nie patrzyla czy pasuje do brata czy nie. Imie ma sie cale życie 😏
Jesli z tych dwoj to bezapelacyjnie Matylda ‼️
 
Po wielu tygodniach główkowania nad imieniem dla dziewczynki wyłoniły się na prowadzenie dwa imiona - Nina i Matylda. Obydwa pasują do nazwiska. Myślałam jeszcze nad Adą, jednak odrzuciłam ostatecznie, bo wydaje mi się ze nie będzie pasowała do tradycyjnego Antoniego (starszy brat). Bardzo proszę o opinie, być może inne spojrzenie na temat mi trochę rozjaśni i ułatwi wybór :)
Moim zdaniem Nina. Znam dziewczynkę o tym imieniu. Jest piękne, krótkie i oryginalne.
 
reklama
Google podpowiada:
Tyśka, Matyldka, Mata, Tylda, Matyla, Tyldka, Matka, Matyldek, Matyśla, Matik, Maty, Matyluszek, Til, Mati, Matyl, Matyldunia, Tysia, Motylek, Matuśka, Matinka, Matyś, Tilde, Matysia, Matunia, Matylka, Matyldzia, Tila, Matuś, Matylduś, Tusia, Matylonek, Matyldziak, Mat, Matinuś, Mathi, Tyla, Matusia, Matyldusia, Tilusia, Tylka, Tisia, Mathilde

Tilda Swinton. Aktorka. Utalentowana i wszechstronna.
A dla małego dzieciaczka zdrobnilabym na Tili.
Ada tez ładne.
Nina kompletnie mi się nie podoba.
 
reklama
Do góry