reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta czy może zwiastowac zdrowa ciążę?

  • Starter tematu Usunięty użytkownik 203733
  • Rozpoczęty
U

Usunięty użytkownik 203733

Gość
Dziewczyny mam takie pytanie.. Czy może któraś miała podobną sytuację i wszystko dobrze się skończyło... Wczoraj byłam na becie która wyniosła tylko 17...ginekolog na usg nic nie widzi nadziei nie daje. Miesiączkę miałam 8 stycznia czyli 36 dni temu... We wtorek idę znowu na betę. Czy mogę miec nadzieję? Czy jednak już po ciąży i czekać na okres..
 
reklama
Przy takiej becie to nic nie zobaczy ok. 1000 widać pecherzyk. Po pierwsze zbadaj przyrost beta co 48h w jednym labie o podobnej godzinie. Po drugie zbadaj tez progesteron, bo jak niski to beta tez wolniej rośnie, chyba ze po prostu ciąża nie rozwija się prawidłowo. Może owulacje miałaś bardzo późno, albo beta była wyższa i niestety teraz spada. Zrób badania i wtedy będzie więcej wiadomo.
 
Miałaś monitorowany cykl? Wiesz dokładnie kiedy Miałaś owulacje, że ginekolog już stwierdza iż nic z tego nie będzie? Coraz częściej czytam na forum tego typu holistorie. Straszą tylko kobiety. Z synkiem Moja pierwsza beta wyniosła 12,5 i co synek ma dzisiaj 3lata. Sprawdź przyrost, a nie słuchaj ginekologa. Ja już bym Go zmieniała i to na tip top.
Dziewczyny mam takie pytanie.. Czy może któraś miała podobną sytuację i wszystko dobrze się skończyło... Wczoraj byłam na becie która wyniosła tylko 17...ginekolog na usg nic nie widzi nadziei nie daje. Miesiączkę miałam 8 stycznia czyli 36 dni temu... We wtorek idę znowu na betę. Czy mogę miec nadzieję? Czy jednak już po ciąży i czekać na okres..
 
Nie miałam żadnego monitorowania cyklu itd. Lekarz stwierdził, że z jego doświadczenia wie, że nic dobrego to nie wróży. Mam tylko nadzieję, że to nie ciąża pozamaciczna.
W którym tygodniu miałaś taką betę? Bo moja w 36 dc 17 to kurcze jednak ciut mało. We wtorek znowu idę na betę.
 
Nie patrz na dzień cyklu. Nie wiesz kiedy miałaś owulacje. Sprawdź przyrost wtedy będziesz miała pewność. Ja miałam taką bete 10dni po owulacji przy nieregularnych cyklach. Ale wiem kiedy była owulacja bo miałam cały cykl monitorowany. Naprawdę bardzo Mi się nie podoba to podejście ginekologów.
Nie miałam żadnego monitorowania cyklu itd. Lekarz stwierdził, że z jego doświadczenia wie, że nic dobrego to nie wróży. Mam tylko nadzieję, że to nie ciąża pozamaciczna.
W którym tygodniu miałaś taką betę? Bo moja w 36 dc 17 to kurcze jednak ciut mało. We wtorek znowu idę na betę.
 
3 dni to trochę za długo. Bete najlepiej sprawdzać przyrost w ciągu 48h wtedy będzie napewno miarodajny. Jestem już parę lat na babyboom. Mam za sobą również i stratę w 8tc. I uwierz, że na wątkach o poronieniach na czytałam się o ginekologach tyle, że aż się w głowie nie mieści. Czasami się zastanawiam po co w ogóle nimi zostali nie znając się na tym co robią [emoji2356]
Życzę Tobie żeby beta ładnie rosła! I nie denerwuj się[emoji6][emoji5]
Też niestety jestem niezadowolona. Wyszłam glupsza niż weszłam [emoji57] chociaż czuję, że niestety nic z tego nie będzie.
Idę za 3 dni na betę znowu i zobaczymy.
W razie czego inny lekarz.
 
reklama
3 dni to trochę za długo. Bete najlepiej sprawdzać przyrost w ciągu 48h wtedy będzie napewno miarodajny. Jestem już parę lat na babyboom. Mam za sobą również i stratę w 8tc. I uwierz, że na wątkach o poronieniach na czytałam się o ginekologach tyle, że aż się w głowie nie mieści. Czasami się zastanawiam po co w ogóle nimi zostali nie znając się na tym co robią [emoji2356]
Życzę Tobie żeby beta ładnie rosła! I nie denerwuj się[emoji6][emoji5]
Po 72 h jest rownie miarodajan beta , ja jestem po 2 poronieniach, i niestety nie robilambym autorce złudnej nadziei, jak Ty ja robisz , myślę że lekarz wie co mowi ,i tu trzeba się na najgorsze przygotować
 
Do góry