reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta czy może zwiastowac zdrowa ciążę?

  • Starter tematu Usunięty użytkownik 203733
  • Rozpoczęty
Po 72 h jest rownie miarodajan beta , ja jestem po 2 poronieniach, i niestety nie robilambym autorce złudnej nadziei, jak Ty ja robisz , myślę że lekarz wie co mowi ,i tu trzeba się na najgorsze przygotować
Zaczęłam krwawic. Lekko ale jednak. Myśle że zaczął się proces poronienia. Zastanawiam się czy spokojnie przeczekać to w domu czy iść jak najszybciej na kontrolę do lekarza
 
reklama
Zaczęłam krwawic. Lekko ale jednak. Myśle że zaczął się proces poronienia. Zastanawiam się czy spokojnie przeczekać to w domu czy iść jak najszybciej na kontrolę do lekarza
Poczelaj na skopojnie , myślę że będziesz mieć normalna @ , jak się zakonczy to możesz iść na kontrole ,ale sądzę że się oczysci samo ,przykro mi ze Cie tez to spotkało, ale ważne że zaszlas w ciazs ,następna bedzie udana
 
Poczelaj na skopojnie , myślę że będziesz mieć normalna @ , jak się zakonczy to możesz iść na kontrole ,ale sądzę że się oczysci samo ,przykro mi ze Cie tez to spotkało, ale ważne że zaszlas w ciazs ,następna bedzie udana
❤️
 
Czy po poronieniu udało Ci się zająć w ciążę? Od początku wszystko było dobrze?
Poronilam 2 razy w ciągu 2 lat ,pierwszy to pusty pęcherzyk, później serduszko przestało bić, za 3 razem ,niby zly przyrost bety ,za cienkie endometrium, a wszystko skończyło się książkowo i urodziłam w 70 minut , bedzie dobrze ,nie załamuj się, mi wszyscy mówili że lepiej dla mnie ze na takim wczesnym etapie sie zakończyło, niż jakby później jakieś wady pozwazne miały wyjść, i ja to przyjęłam, i jakoś dalam rade ,
 
Wiesz co przykro, że sądzisz iż chciałam jej dać złudne nadzieje. Też Jestem po poronieniu i między innymi dzięki dziewczynom z wątku o poronieniu się nie poddałam. Bo dawały Mi "złudne nadzieje" i z Mojej małej bety bo zaledwie 12,5 mam zdrowego 3 latka . I te złudne nadzieję dały Mi kopa do walki o niego, a nie poddaniu się po stracie maleństwa.
Poczelaj na skopojnie , myślę że będziesz mieć normalna @ , jak się zakonczy to możesz iść na kontrole ,ale sądzę że się oczysci samo ,przykro mi ze Cie tez to spotkało, ale ważne że zaszlas w ciazs ,następna bedzie udana
 
Wiesz co przykro, że sądzisz iż chciałam jej dać złudne nadzieje. Też Jestem po poronieniu i między innymi dzięki dziewczynom z wątku o poronieniu się nie poddałam. Bo dawały Mi "złudne nadzieje" i z Mojej małej bety bo zaledwie 12,5 mam zdrowego 3 latka . I te złudne nadzieję dały Mi kopa do walki o niego, a nie poddaniu się po stracie maleństwa.
Ale nie porownuj sytuacji, gdzie miałaś monitoring cyklu i wiesz kiedy była owulacja do sytuacji autorki. U Ciebie beta wcale nie była taka mała jak na tyle dni po. Ja nie lubię jak ktoś daje mi złudne nadzieje bo później upadek bardziej boli.
 
Wiesz co przykro, że sądzisz iż chciałam jej dać złudne nadzieje. Też Jestem po poronieniu i między innymi dzięki dziewczynom z wątku o poronieniu się nie poddałam. Bo dawały Mi "złudne nadzieje" i z Mojej małej bety bo zaledwie 12,5 mam zdrowego 3 latka . I te złudne nadzieję dały Mi kopa do walki o niego, a nie poddaniu się po stracie maleństwa.

Ale jakiego "kopa do walki"?
Przecież jeśli ciąża miałaby się nie rozwijać, to choćbyś na głowie stanęła, nic byś z tym nie zrobiła...
Więc nie rozumiem, o jakim poddaniu się mówisz i o jakiej walce? 🤔
 
reklama
Dziewczyna zadała to samo pytanie na Innym wątku i tam jest wszystko opisane. I pytałam czy miała monitoring i wie kiedy była owulacja.
Ale nie porownuj sytuacji, gdzie miałaś monitoring cyklu i wiesz kiedy była owulacja do sytuacji autorki. U Ciebie beta wcale nie była taka mała jak na tyle dni po. Ja nie lubię jak ktoś daje mi złudne nadzieje bo później upadek bardziej boli.
Dziewczyny trochę empatii. Co z Wami jest?
Każda ma Swoją historię. Ja opisałam Swoją. Nie chcesz nie czytaj, ale nie zarzucaj Mi, że chcąc dobrze robię źle.
 
Do góry