reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska Beta i słabe kreski na teście

reklama
Wg mnie tak byłoby najlepiej- kochana mocno przytulam i bardzo współczuje z powodu straty ❤️🥺
Dziękuję za podpowiedź, nie miałam wcześniej poronienia samoistnego więc nie mam pojęcia kiedy kontrola stąd moje pytanie, choć domyślam się że nie podczas krwawienia z wiadomych przyczyn i musi się też wszystko najpierw dobrze oczyścić.

Tak liczyłam że się uda, ale niestety 3lata starań i szansa na ciążę przepadła 😥 a tak się cieszyłam że wyszło.
 
Dziękuję za podpowiedź, nie miałam wcześniej poronienia samoistnego więc nie mam pojęcia kiedy kontrola stąd moje pytanie, choć domyślam się że nie podczas krwawienia z wiadomych przyczyn i musi się też wszystko najpierw dobrze oczyścić.

Tak liczyłam że się uda, ale niestety 3lata starań i szansa na ciążę przepadła 😥 a tak się cieszyłam że wyszło.
Bardzo będę trzymała za Ciebie kciuki aby Wam się udało! Ja również przepraszam w tym roku przez poronienie, tylko ja miałam zatrzymane w 9tc… Nie było mi dane posłuchać serduszek bliźniaków 🥺
 
Niestety, ale nie dotrwałam do jutrzejszej powtórnej Bety 😥 dziś rano zaczęły się mocne skurcze i ból w podbrzuszu, dostałam bardzo obfitego krwawienia.
Dziewczyny na forum miały racje ze to wygląda na biochem. Zapewne w poniedziałek test wyszedł pozytywny bo Beta była wyższa a wczoraj zrobilam Bete i było już 6,38 bo pewnie zaczęła spadać.
Czy po tym krwawieniu poronnym miesiąc temu które miałaś od razu dostałaś owulacji? I czy to bezpieczne żebyśmy próbowali znowu już w tym miesiącu w sumie to poronienie samoistne to chyba nie ma przeciwskazań? Rozumiem że u Ciebie od razu po poronieniu była owulacja i się udało?
Bardzo mi przykro, że się nie udało 😔 Pamiętaj, że to natura decyduje i że lepiej jeśli stanie się to na początku niż później.. Ja zawsze staram się mieć nadzieję, dlatego uważałam że trzeba być dobrej myśli. Na podstawie jednego wyniku trudno coś wykluczyć lub potwierdzić 🤷🏼‍♀️
Jeśli chodzi o mnie to tak, 14.06 dostałam miesiączkę z biochemicznej ciąży. Już 25.06 miałam owulację (potwierdzoną monitoringiem) i od razu zaszłam w ciążę. Lekarz (nawet 2 lekarzy) absolutnie nie miał przeciwskazań, wręcz byłam namawiana do próbowania 🙂 No i od razu zaszłam w ciążę 😍 Dzisiaj 10+5 i na razie wszystko w porządku ✊🏻 Głowa do góry i próbuj dalej 🙂
 
Czy na badanie kontrolne do ginekologa umówić się dopiero po zakończeniu krwawienia ? Aby sprawdził czy wszystko dobrze się oczyściło samoistnie ?
Dobrze byłoby sprawdzić co tam słychać na dole 🙂 To co mogę Ci poradzić, to pojutrze zbadać krew (zakładając że dzisiaj jest pierwszy dzień krwawienia) czyli 3 dnia cyklu. Zbadaj sobie hormony: progesteron, estradiol, FSH i LH. A potem na wizytę idź w 10-11 dniu cyklu. Najlepiej 3-4 dni przed standardową owulacją. Czyli zakładając, że masz 28 dniowe cykle to owu 14 dzień cyklu, wtedy wizyta najlepiej w 10-11 dniu cyklu. Jeśli masz inną długość cyklu to analogicznie musisz policzyć. Oczywiście zabierz ze sobą wyniki hormonów z 3 dnia cyklu 🙂 Dowiesz się wtedy bardzo wielu rzeczy na jednej wizycie: czy wszystko się oczyściło, w jakim stanie są jajniki, ile jest w nich pęcherzyków, czy będzie owulacja (i ewentualnie kiedy) i jaki jest stan hormonów (czy jest dobra baza na próby w tym cyklu). Trzymam kciuki ✊🏻
 
Bardzo będę trzymała za Ciebie kciuki aby Wam się udało! Ja również przepraszam w tym roku przez poronienie, tylko ja miałam zatrzymane w 9tc… Nie było mi dane posłuchać serduszek bliźniaków 🥺
Ogromnie mi przykro i współczuję. Również za Ciebie trzymam kciuki oby jak najszybciej się udało tym razem będzie dobrze ❤️❤️❤️ trzeba w to wierzyć.
 
reklama
Bardzo mi przykro, że się nie udało 😔 Pamiętaj, że to natura decyduje i że lepiej jeśli stanie się to na początku niż później.. Ja zawsze staram się mieć nadzieję, dlatego uważałam że trzeba być dobrej myśli. Na podstawie jednego wyniku trudno coś wykluczyć lub potwierdzić 🤷🏼‍♀️
Jeśli chodzi o mnie to tak, 14.06 dostałam miesiączkę z biochemicznej ciąży. Już 25.06 miałam owulację (potwierdzoną monitoringiem) i od razu zaszłam w ciążę. Lekarz (nawet 2 lekarzy) absolutnie nie miał przeciwskazań, wręcz byłam namawiana do próbowania 🙂 No i od razu zaszłam w ciążę 😍 Dzisiaj 10+5 i na razie wszystko w porządku ✊🏻 Głowa do góry i próbuj dalej 🙂
Trzymam kciuki żebyś szczęśliwe donosiła ciążę beż żadnych komplikacji ❤️
 
Do góry