reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta, poronienie, nie wiem co dalej

Mi zalecił tylko w pn ale nie wiem czy na wlasna rękę nie zrobię powtórki w czwartek. Niestety w laboratorium gdzie zaczęłam trzeba czekać na wynik do kolejnego dnia, chyba wolę już teraz nie zmieniać miejsca bo wyniki mogą się różnić.
 
reklama
Bardzo mi przykro,że znalazłaś się w takiej sytuacji.. Ciąża biochemiczna przy staraniach to cios..
Wierzę,że już w następnym cyklu się uda i będziesz mogła za kilka miesięcy tulić maleństwo..
Co do pracy...
Lekarzem nie jestem, ale skoro masz takie kłopoty, może lekarz wystawiłby Ci zwolnienie na kwestie psychiki..? Ja po traumie po śmierci bliskiej osoby miałam zwolnienie od lekarza rodzinnego, związane z załamaniem nerwowym..
Uważaj i dbaj o siebie..
 
Obawiam się odesłania do psychologa albo psychiatry. Choć mam dosyć fajna internistke. Muszę się z nią spotkać i jakoś to ogarnąć, najlepiej powiedzieć prawdę prosto z mostu. Najpierw muszę to sama jakoś w głowie poukładać bo dzieje się zbyt wiele, a myśl o powrocie do pracy przyprawia mnie o ból głowy.
 
Do góry