reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta prawidłowy przyrost

nadzieja22

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Listopad 2020
Postów
17
Witam, mam pytanie dotyczące niskiej bety.
30 dC --> Beta --> 19
32 DC --> Beta --> 57, progesteron --> 25.

I tak zastanawiam czy te wartości są ok??? Jak wiadomo nie liczy sie wartosc tylko przyrost, ale wydaje mi sie jednak za niska, i ze nic z tego nie bedzie....
 
reklama
Mam updejt sprawy, beta doszła do 950 od 9 dni jestem w szpitalu z podejrzeniem ciązy pozamacicznej, której defacto nie widać na usg (brak bólu, krwawie). Lekarz zdecydował o łyżeczkowaniu, ze względu na mały przyrost w ciągu 24h z 944 na 950. Wstrzymałam się z decyzją do pon., aby na 100% wykluczyć, czy napewno nie usuwam ciązy zdrowej. Będę wdzięczna za komentarze osób, które miały podobną syt.
A który Ci tydzień ciąży wychodzi ?? No przyrost jest minimalny, ja w 1 ciazy mialam bete 14 po 48 h było kolo 50 ,niby przyrost ok ,ale lekarz stwierdził puste jajo płodowe
 
reklama
Witam mam updejt mojej sprawy po 3 tyg w szpitalu wyszlam ze szpitala,aktualnie jestem w 9 tyg ale wedlug usg to jest 6 tydzien zarodek ma 3,5 mm next week mam miec nastepne usg aby zobaczyc aktywnosc serca? Czy ktos mial podobna sytuacje i zgubil 2 tyg w sensie teoria poznej owulacji itp?
 
Ojej.
Nie wiem czy dobrze zrozumialam - byłaś w szpitalu z podejrzeniem pozamacicznej a teraz okazało.sie że jest ciaza wewnątrzmaciczna tylko wolno się rozwija ?

Wydaje mi się że trochę dużo dwa tygodnie ale tu na forum rozne historię byly
 
Tak bylo podejrzenie pozamacicznej okazalo sie ze w macicy to lekarze mowili Ze ciaza to nie matematyka caly czas jestem przygotowana na poronienie tez bylam zdziwiona pojawieniem sie zarodka bo bylam pewna ze bedzie pjp
 
Tak bylo podejrzenie pozamacicznej okazalo sie ze w macicy to lekarze mowili Ze ciaza to nie matematyka caly czas jestem przygotowana na poronienie tez bylam zdziwiona pojawieniem sie zarodka bo bylam pewna ze bedzie pjp
To są nawet 3 tyg różnicy, bardzo dużo, dla mnie kiepsko to wygląda, ale różnie bywa , trzeba być dobrej myśli, a bete robiłaś?? Sprawdzalas jak rośnie?
 
Nie sprawdzalam juz bety, mam zrosty na zylach od kucia przez 3 tyg w szpitalu, czekam teraz tylko na usg
Ja co prawda miałam bete wysoką, ale jakby długo czekałam na zarodek. Dostalam nawet bardzo mocnego plamienia. Beta była 16 tys a dalej był pecherzyk z cialkiem. Dopiero po tyg wg bety 6 tydz a wg OM 8 tc zobaczył lekarz zarodek. Teraz dziecko nadrobilo czas i idzie praktycznie równo z terminem OM. Może akurat się uda i wszystko będzie okej, czego życzę❤
 
reklama
Do góry