reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta prawidłowy przyrost

nadzieja22

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Listopad 2020
Postów
17
Witam, mam pytanie dotyczące niskiej bety.
30 dC --> Beta --> 19
32 DC --> Beta --> 57, progesteron --> 25.

I tak zastanawiam czy te wartości są ok??? Jak wiadomo nie liczy sie wartosc tylko przyrost, ale wydaje mi sie jednak za niska, i ze nic z tego nie bedzie....
 
reklama
Ale co Ci to da, że ktoś napisze "u mnie było tak samo, a teraz dzidziuś śpi obok mnie" albo "u mnie było tak samo i skończyło się poronieniem"? Którą opcję wybierzesz dla siebie i której wersji będziesz się kurczowo trzymać?
Nulini, właśnie czasami ktoś potrzebuje dokładnie coś takiego usłyszeć, tylko po to żeby uspokoić emocje i się wygadać. Nie każdy jest takim racjonalistą jak Ty, czasami dobrze jest usłyszeć od kogoś zwykle "będzie dobrze" mimo że z logiką nie ma to za wiele wspólnego.
Do autorki: jak na ten dc beta nie odbiega od normy, nie ma się czym przejmować. Jeśli Cię to uspokoi, sprawdź ją jeszcze raz, a jeśli nie masz takiej potrzeby to umawiaj się na usg za dwa tygodnie, powinno być wtedy wszystko jasne :)
 
Dziękuję za info, chcę jeszcze powtórzyć badanie we wtorek a w śr mam już umówionego lekarza, jako, że to pierwsza ciąza po dość długim staraniu, stymulacji itp. niestety człowiek się trochę przejmuje, i niestety negatywe myśli biorą górę.
 
Będzie dobrze :) moja pierwsza beta wynosiła 10,83, najważniejszy jest przyrost a u Ciebie jest i to odpowiedni. Tez tak panikowałam i zakładałam wątki na forum 😅
 
reklama
reklama
Tym bardziej się nie dziwię że mimo wszystko jest stres, ale na razie same pozytywne wiadomości--beta dodatnia, dobry przyrost także tego się trzymaj ;) trzymam kciuki za kolejną super betę i pęcherzyk w środę. A do tego czasu polecam herbatki owocowe, spacery, seriale, wszystko co tylko możliwe żeby jak najmniej myśleć.
 
Do góry