reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta prawidłowy przyrost

nadzieja22

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Listopad 2020
Postów
17
Witam, mam pytanie dotyczące niskiej bety.
30 dC --> Beta --> 19
32 DC --> Beta --> 57, progesteron --> 25.

I tak zastanawiam czy te wartości są ok??? Jak wiadomo nie liczy sie wartosc tylko przyrost, ale wydaje mi sie jednak za niska, i ze nic z tego nie bedzie....
 
reklama
Mam podobny stres jak Ty dzisiaj. Owu była 17.11
Test ciazowy pozytywny
36 dc beta 52.6
I jakoś tak wydaje mi się mało choc dziś jest 13 dzień od owu. W środę powtórzę badanie..
 
reklama
no ja podobnie wszystko o ciazy ektopowej, biochemicznej czy pustym jaju plodowym, mam caly czas wrazenie ze kazda wydzielina jest krwia, no coz trzeba czekac ;)
Ja chodzę siku nawet jak mi się nie chce. Ale dzwoniłam do mojej ginekolog, która zresztą mi prowadziła monitoring i mówi że jak na ten dzień po owu to jest okej i nie ma co panikować :)
 
Mam updejt sprawy, beta doszła do 950 od 9 dni jestem w szpitalu z podejrzeniem ciązy pozamacicznej, której defacto nie widać na usg (brak bólu, krwawie). Lekarz zdecydował o łyżeczkowaniu, ze względu na mały przyrost w ciągu 24h z 944 na 950. Wstrzymałam się z decyzją do pon., aby na 100% wykluczyć, czy napewno nie usuwam ciązy zdrowej. Będę wdzięczna za komentarze osób, które miały podobną syt.
 
reklama
Mam updejt sprawy, beta doszła do 950 od 9 dni jestem w szpitalu z podejrzeniem ciązy pozamacicznej, której defacto nie widać na usg (brak bólu, krwawie). Lekarz zdecydował o łyżeczkowaniu, ze względu na mały przyrost w ciągu 24h z 944 na 950. Wstrzymałam się z decyzją do pon., aby na 100% wykluczyć, czy napewno nie usuwam ciązy zdrowej. Będę wdzięczna za komentarze osób, które miały podobną syt.
Miało być nie krwawię*
 
Do góry