reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta

Dołączył(a)
4 Grudzień 2020
Postów
8
Hej!
Ostatnia miesiączke miałam 18.10
Tydzień temu zrobiłam test ciazowy i wyszedł pozytywny. Powtarzałem testy i każdy pokazał to samo. Umówiłam się do ginekologa na poniedziałek. Dzisiaj zrobiłam test na bete z krwi, wynik troszke ponad 24.
Według obliczeń i ostatniej miesiączki byłabym w 7 tyg (6+6). Jednak nijak ma się to do wyniku bety. Jakieś pomysły? Proszę o pomoc, bo bardzo się martwię
 
reklama
Rozwiązanie
Tak, bo na USG wyszło dużo czegoś (już że stresu nie wiem czego) I to było konieczne, bo bardzo bym krwawiła. Już u gina się ostro polało. Dzięki za dobre słowa, pozdrawiam!
Hm , dla mnie tez niski wynik , jak na ten tydzień ciąży, nawet jeśli się coś przesunęło, to i tak za niska , lekarz nic nie zobaczy, tylko powtorka bety cos rozjasni ,trzymam kciuki
 
reklama
Tak, bo na USG wyszło dużo czegoś (już że stresu nie wiem czego) I to było konieczne, bo bardzo bym krwawiła. Już u gina się ostro polało. Dzięki za dobre słowa, pozdrawiam!
 
Rozwiązanie
Do góry