reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta

Ja dziś odebrałam wynik bety 5,76. Gdybym miała jak to bym jutro pobiegła po 24 h na betę do tego samego labu lub po 48 h Ale wyjechaliśmy już, więc zrobię dopiero 2.01. Wiesz może kiedy miałaś owulację ?
Właśnie nie wiem kiedy była owulacja, cykle mam bardzo nieregularne, czasem nawet po 90 dni... Ten byłby wyjątkowo krótki, jeśli okaże się, że to naprawdę ciąża. Betę będę robiła jutro, chcę sprawdzić czy urośnie cokolwiek, na razie jestem kompletnie zawieszona i nie wiem co mam myśleć. Chciałabym chociaż sama sobie móc powiedzieć, że jestem w ciąży, a takie bycie między widełkami strasznie mnie rozbiło. Wczoraj miałam lekkie plamienie, gdyby nie jasna bielizna to nawet bym tego nie zauważyła. Może to implantacja i stąd ten niski wynik, bo jest bardzo wcześnie? Nie wiem.
Na pewno będę powtarzała badanie jeszcze we wtorek i czwartek dla pewności.
 
reklama
Właśnie nie wiem kiedy była owulacja, cykle mam bardzo nieregularne, czasem nawet po 90 dni... Ten byłby wyjątkowo krótki, jeśli okaże się, że to naprawdę ciąża. Betę będę robiła jutro, chcę sprawdzić czy urośnie cokolwiek, na razie jestem kompletnie zawieszona i nie wiem co mam myśleć. Chciałabym chociaż sama sobie móc powiedzieć, że jestem w ciąży, a takie bycie między widełkami strasznie mnie rozbiło. Wczoraj miałam lekkie plamienie, gdyby nie jasna bielizna to nawet bym tego nie zauważyła. Może to implantacja i stąd ten niski wynik, bo jest bardzo wcześnie? Nie wiem.
Na pewno będę powtarzała badanie jeszcze we wtorek i czwartek dla pewności.
Beta rośnie po implantacji, wiec ta juz byla.
Beta powyżej 5 oznacza ciążę, po prostu wylapalas bardzo wczesną. Na spokojnie po nowym roku zrob bete z przyrostem, bo jak zrobisz jutro to potem będziesz się zasta awiac czy przyrost dobry.
 
Długo się staracie?
Dwa lata, pierwszy raz z takim skutkiem. Właściwie nawet nie wiem czy mam czekać teraz na krwawienie? Kiedy miałoby się pojawić? Jak się nie pojawi to co dalej? Miałam dziś znów jednorazowe plamienie, w zasadzie tyle co wypatrzyłam na papierze, niewiele. I już?
 
Dwa lata, pierwszy raz z takim skutkiem. Właściwie nawet nie wiem czy mam czekać teraz na krwawienie? Kiedy miałoby się pojawić? Jak się nie pojawi to co dalej? Miałam dziś znów jednorazowe plamienie, w zasadzie tyle co wypatrzyłam na papierze, niewiele. I już?
Przy tak niskiej becie to spokojnie lada moment przyjdzie okres
 
reklama
Dwa lata, pierwszy raz z takim skutkiem. Właściwie nawet nie wiem czy mam czekać teraz na krwawienie? Kiedy miałoby się pojawić? Jak się nie pojawi to co dalej? Miałam dziś znów jednorazowe plamienie, w zasadzie tyle co wypatrzyłam na papierze, niewiele. I już?
Tak jak koleżanka niżej napisała, raczej okres niebawem nadejdzie. Robicie coś w tym kierunku? Pytam, bo moja siostra w zasadzie też zawsze na takim etapie traciła ciążę. Po ciąży pozamacicznej, poddala sie, a miała badać drożność jajowodów… ja po 2 książkowych ciążach 3 lata nie mogłam zajść w 3cia ciaze. Też temat olewałam „co ma być to będzie”, aż też wyłapałam biochema, ale z beta ok 300, pol roku później poronienie chybione w 8tc - lekarz dalej uważał, że to nic takiego i dalej się starać, ale jak znowu zaskoczyło, to zmieniłam lekarza i dziekuje dzisiaj Bogu za to, bo zabezpieczył mnie heparyna a wyniki badań po ciąży niestety potwierdziły trombofilie. Może warto byłoby pójść w kierunku jakiś badań? Może nawet hormony zbadać hormony? Spróbować wyregulować cykl?
 
Do góry