reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska bhcg i niski progesteron

Dziewczyny, które przeżyłyście ciążę pozamaciczna, co myślicie o moim przypadku. Odebrałam dziś wypis i tam wpisane ciaza jajowodowa prawostronna. A ja owulacje, ciałko żółte i zrosty miałam po lewej stronie????? Po lekkim szoku zadzwoniłam do lekarza i on twierdzi, że to możliwe i tak było i koniec.
Ale jak to możliwe????
 
reklama
Sprawdz przytost. Bhcg powyzej 5 wskazuje na ciaze, a czy sie dobrze rozwija pokaze przyrost a potem docelowo usg. Moje dwie ciaze zaczynalam z bhcg >70. A w domu mam zdrowego 2 latka i jestem w 29 tygodniu.
 
Dziewczyny, które przeżyłyście ciążę pozamaciczna, co myślicie o moim przypadku. Odebrałam dziś wypis i tam wpisane ciaza jajowodowa prawostronna. A ja owulacje, ciałko żółte i zrosty miałam po lewej stronie????? Po lekkim szoku zadzwoniłam do lekarza i on twierdzi, że to możliwe i tak było i koniec.
Ale jak to możliwe????
dokładnie tak samo jak możliwa jest ciąża pozamaciczna przy in vitro pomimo tego, że zarodek jest transferowany bezpośrednio do macicy
 
Sprawdz przytost. Bhcg powyzej 5 wskazuje na ciaze, a czy sie dobrze rozwija pokaze przyrost a potem docelowo usg. Moje dwie ciaze zaczynalam z bhcg >70. A w domu mam zdrowego 2 latka i jestem w 29 tygodniu.
A przeczytałaś cały wątek?
 
Dziewczyny, które przeżyłyście ciążę pozamaciczna, co myślicie o moim przypadku. Odebrałam dziś wypis i tam wpisane ciaza jajowodowa prawostronna. A ja owulacje, ciałko żółte i zrosty miałam po lewej stronie????? Po lekkim szoku zadzwoniłam do lekarza i on twierdzi, że to możliwe i tak było i koniec.
Ale jak to możliwe????
Jest to możliwe, jajowody nie są przyklejone do jajników, mogą przechwytywać jajeczka... masz teraz jakaś kontrolę w najblizszym czasie?
 
Jest to możliwe, jajowody nie są przyklejone do jajników, mogą przechwytywać jajeczka... masz teraz jakaś kontrolę w najblizszym czasie?
Tak, w czwartek idę zdjąć szwy i zrobię bhcg. Dostałam krwawienie jak okres już w szpitalu. Lekarz stwierdził, że to dobry znak. Wizytę z usg mam 18.05.
 
reklama
Daj znać w czwartek jak wynik, mam nadzieję że ładnie spada 🤞
Też mam nadzieję a przeczytałem tu wiele wątków i wiem, że różnie to bywa....
Jestem też bardzo ciekawa wyników hist pat ale na to się bardzooo długo czeka.
Dam znać i dziękuję Ci za wsparcie😊
 
Do góry