reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska i Filigranowa kobieta z dużym biustem

Dołączył(a)
12 Marzec 2011
Postów
9
Mam 160 cm. Jestem raczej szczupła, ale mam duży biust (D70). Jakie fasony, kolory itp polecicie, żeby wizualnie zmiejszyć biust i podwyższyć całe ciało?
 
reklama
czarny wyszczupla? Brednie.
Mój biust był zawsze spory 75D a w ciąży urósł do rozmiaru 75i i wtedy pojawił się dramat co włożyć aby optycznie zmniejszyć biust... Podstawa to oczywiście dobry biustonosz :) Co do bluzek to oczywiście dekolt "V".
Przykładowe ciuszki widzialam na:
BiuBiu.pl
Ponadto Noś bluzki wylacznie o kobiecym kroju, raczej proste i niezbyt szerokie. Bez kieszonek, szczypanek, zabotow, czy tez plisek na piersiach, bo tego rodzaju dekoracje powieksza biust. Twoje kobiece ksztalty podkresla rowniez bluzki o portfelowym i gorsetowym kroju. Unikaj natomiast obcislych topow pod zyje, golfow oraz tunik.

PS Po ciązy mam rozmiar 70G i wygląda na to, że juz taki zostanie;-)Na szczęście pokochalam swój duzy biust:tak:
 
Mam ten sam problem wzrost całe 154 cm a rozmiar 75D
Każda podkoszulka daje efekt bufetu a tunika efekt ciężarnej,a kazda marynarka się rozłazi koszmar jakis tylko chłop nie narzeka
 
No z pewnością jest to niewygodne, ale tak Was już natura obdarzyła. Można zmniejszyć biust ale po co? Trzeba jakoś minimalizować ujemne wartości, a cieszyć się plusami takiego biustu ;)
 
Spróbuj po przymierzać bluzki szersze z dekoltem opadającym na ramię, bądź tuniki, które można związać w pasie, co stworzy luźną górę, a ładny pasek odwróci wzrok od biustu ;-)

dokładnie. takie ubranie nada pewną harmonię twojemu wyglądowi - jeśli nie próbowałaś czegoś takiego wcześniej, będziesz mile zaskoczona :)
 
Może warto polubić buty na trochę wyższych obcasach? Ewentualnie wygodniejsze koturny? 

Ja zawsze też miałam problem z biustem. Ale najważniejsze to proporcje i nawet duży biust przy porównywalnym do niego obwodzie bioder wygląda super. Dlatego polubiłam swój biust (70E) i zaczęłam pracować nad pośladkami. No ale to dla tych, którzy lubią sport i ciężką pracę nad swoim ciałem. W każdym razie potem już nie trzeba tyle kombinować z ubraniami.
 
reklama
Do góry