reklama

Niska kobieta w ciąży

Temat na forum 'Modowe porady i inspiracje...' rozpoczęty przez anaskorek, 25 Styczeń 2012.

1. anaskorek

anaskorek Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej :)
    Jestem w 5 miesiącu ciąży i już nie mieszczę się w swoje ciuszki.
    Co prawda problem kupienia odpowiednich ubrań na mój niezbyt urodziwy wzrost ( 155 cm ) nie jest mi obcy ale teraz jest to o tyle ciężkie, że nie mam ochoty na wizyty u krawcowej... chyba rozumiecie :)
    Mój problem jest o tyle ciężki, że cały czas jestem aktywna zawodowo i praca wymaga ode mnie pewnych standardów ubioru. Muszę wyglądać elegancko. Mam wrażenie, że sklepy o mnie zapomniały :(
    Sportowy luźny strój jest do ogarnięcia ( legginsy + tunika ) ale spodnie, żakiet czy elegancja sukienka to już nie lada wyzwanie...
    Czy macie podobne odczucia?

2. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witaj, też jestem niewysoka, 152cm, też myślałam że będę mieć kłopot z ubraniami w ciąży. Jak się okazało sporo ciuszków kupiłam w second handach, ale też wiele rzeczy dla normalnych kobiet (czyt. nie będących w ciązy) tyle że były to tuniki, sukienka z lejącego materiału rozciągliwa. Spodnie takie eleganckie z pasem na brzuszek kupiłam na allegro. Ogólnie nie miałam problemów z doborem ubrań bo brzuch miałam nieduży. Na pewno znajdziesz coś w sklepie co będzie wygodne i zarazem odpowiednie do Twojej pracy.

3. reklama
  4. AanetaW

AanetaW Leneczkowa mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  5. Orisha

Orisha Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja na Twoim miejscu szukałabym włoskich marek, sama jestem tego samego wzrostu i wiem, że typowa włoska rozmiarówka bierze pod uwagę małe kobietki, więc pewnie z odzieżą ciążową nie będzie problemu :) Trzymam kciuki za poszukiwania, jakby co to zajrzyj na stilago.pl, mają tam sporo włoskiej bardzo eleganckiej mody.

6. maagnoliaa

maagnoliaa Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam dokładnie te sam problem więc chętnie dołączam do wątku

7. kowalskanataliapl

kowalskanataliapl Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam identyczny problem, więc miło by było jakby ktoś pomógł :)

Poleć forum