reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska kobieta w ciąży

Dołączył(a)
25 Styczeń 2012
Postów
2
Hej :)
Jestem w 5 miesiącu ciąży i już nie mieszczę się w swoje ciuszki.
Co prawda problem kupienia odpowiednich ubrań na mój niezbyt urodziwy wzrost ( 155 cm ) nie jest mi obcy ale teraz jest to o tyle ciężkie, że nie mam ochoty na wizyty u krawcowej... chyba rozumiecie :)
Mój problem jest o tyle ciężki, że cały czas jestem aktywna zawodowo i praca wymaga ode mnie pewnych standardów ubioru. Muszę wyglądać elegancko. Mam wrażenie, że sklepy o mnie zapomniały :(
Sportowy luźny strój jest do ogarnięcia ( legginsy + tunika ) ale spodnie, żakiet czy elegancja sukienka to już nie lada wyzwanie...
Czy macie podobne odczucia?
 
reklama
witaj, też jestem niewysoka, 152cm, też myślałam że będę mieć kłopot z ubraniami w ciąży. Jak się okazało sporo ciuszków kupiłam w second handach, ale też wiele rzeczy dla normalnych kobiet (czyt. nie będących w ciązy) tyle że były to tuniki, sukienka z lejącego materiału rozciągliwa. Spodnie takie eleganckie z pasem na brzuszek kupiłam na allegro. Ogólnie nie miałam problemów z doborem ubrań bo brzuch miałam nieduży. Na pewno znajdziesz coś w sklepie co będzie wygodne i zarazem odpowiednie do Twojej pracy.
 
Ja na Twoim miejscu szukałabym włoskich marek, sama jestem tego samego wzrostu i wiem, że typowa włoska rozmiarówka bierze pod uwagę małe kobietki, więc pewnie z odzieżą ciążową nie będzie problemu :) Trzymam kciuki za poszukiwania, jakby co to zajrzyj na stilago.pl, mają tam sporo włoskiej bardzo eleganckiej mody.
 
reklama
Do góry