reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska masa urodzeniowa

Manitoba

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
12 Maj 2018
Postów
108
Bardzo potrzebuję porady. Aktualnie jestem w 36+4 tc. Na usg waga Malutkiego wyszła 2300 g. Gdzieś od połowy ciąży był w tej dolnej granicy wagowej, ale bardzo boję się czy to nie jest za mało. Do terminu zostały tylko 3 tygodnie. Czy ktoś był w podobnej sytuacji?
 
reklama
Bardzo potrzebuję porady. Aktualnie jestem w 36+4 tc. Na usg waga Malutkiego wyszła 2300 g. Gdzieś od połowy ciąży był w tej dolnej granicy wagowej, ale bardzo boję się czy to nie jest za mało. Do terminu zostały tylko 3 tygodnie. Czy ktoś był w podobnej sytuacji?
Ja bym sie tak nie martwila.. mi mowili ze corka bedzie miala max 2800 a wazyla prawie 3200.
 
Bardzo potrzebuję porady. Aktualnie jestem w 36+4 tc. Na usg waga Malutkiego wyszła 2300 g. Gdzieś od połowy ciąży był w tej dolnej granicy wagowej, ale bardzo boję się czy to nie jest za mało. Do terminu zostały tylko 3 tygodnie. Czy ktoś był w podobnej sytuacji?
Moze masz hipotrofie płodu. Ja miałam w 1 ciazy dziecko urodziło sie z niska waga 2.500 kg. Ale po za tym byl zdrowy.
 
Bardzo potrzebuję porady. Aktualnie jestem w 36+4 tc. Na usg waga Malutkiego wyszła 2300 g. Gdzieś od połowy ciąży był w tej dolnej granicy wagowej, ale bardzo boję się czy to nie jest za mało. Do terminu zostały tylko 3 tygodnie. Czy ktoś był w podobnej sytuacji?
To dół normy, ale jeszcze norma na ten tc. Ja urodziłam z hipotrofią 36+6tc 2090g
 
Ja urodziłam hipotrofika 2275g (37+7). Poza tym, że córka była malutka zupełnie nic jej nie było ale rozumiem, że się stresujesz.
 
Gdy rodziłam pierwsze dziecko sąsiadka obok w 40tc urodziła synka 2700 malutki ale zdrowy całkowicie. Głowa do góry
 
Ja urodziłam córkę w 36tc2d z wagą 2185 i tylko 44cm. Zdrowe silne maleństwo, nie ma czym się martwić
 
reklama
Bardzo potrzebuję porady. Aktualnie jestem w 36+4 tc. Na usg waga Malutkiego wyszła 2300 g. Gdzieś od połowy ciąży był w tej dolnej granicy wagowej, ale bardzo boję się czy to nie jest za mało. Do terminu zostały tylko 3 tygodnie. Czy ktoś był w podobnej sytuacji?
urodziłam syna dokładnie w terminie 40+0tc. Waga urodzeniowa 2850g ;) poza tym, że był po prostu drobniutki nic mu nie było, dostał 10/10 punktów, wszystko ok :) później pięknie przybrał i dogonił a nawet przegonił niektóre dzieci z tego samego miesiąca z wagą ur. w granicach 3500 ;) obecnie synek ma 9 miesięcy prawie i jest zdrowym, silnym chłopcem, który zaczyna już stawiać kroki :D także nic się nie martw. A tak swoją drogą to waga z usg to troche wróżenie z fusów :p mnie np lekarz pół ciąży straszył, że syn koło 4kg jak nic będzie ważył. No... także tak :D
 
Do góry