reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska temperatura ciała.

Dołączył(a)
19 Luty 2020
Postów
4
Drogie Kobiety,
czy któraś z Was miała niską temperaturę ciała w ciąży? Jestem w 14 tygodni ciąży i niestety nie czuje się najlepiej. Od kilku dni moja temperatura wynosi 35,3-35,6. Oprócz tego nie śpię już 4 noc, jestem potwornie zmęczona. Przesypiam e nocy może max dwie godziny ciągiem. Dzisiaj nawet nie miałam siły się umyć, czuje się bez sił. Oprócz tego pęcherz daje mi o sobie znać.
Proszę doradźcie co byście zrobiły na moim miejscu. Mój facet uważa, ze przesadzam i nic się nie dzieje- wsparcia za bardzo w nim nie mam.
pozdrawiam :)
 
reklama
Dziwne trochę z tą temperaturą, w ciąży jest raczej podwyższona. Jakieś osłabienie musiało Cię dopaść. Dużo odpoczywaj, jedz warzywa i owoce, suplementuj się witaminami dla kobiet i powinno być wszystko dobrze.
 
Może temperatura jest niższa z przemęczenia spowodowanego brakiem snu.
Ja też w ciąży miałam minimalnie podwyższoną temperaturę, tak jak piszą dziewczyny powyżej.
Zdrówka! ;)
 
W ciąży parametry się zmieniają. Ja przed miałam niskie a w trakcie skoczyło. Sprawdziła bym. Zrobisz jak zechcesz
 
Ja zawsze miałam niskaa taka jakk piszesz i naa poczatku ciąży też koło 20 tygodnia podskoczyła dopieero. Teraz jest ok 36 i 2 :) organizm jest osłabiony i przyzwyczaja się do nowych warunków możesz zrobić krew, mocz, crp ale myślę że jest ok że snem nie ma to raczej nic wspólnego. 14 tc to jeszcze tyle można zrobić, później dopiero jest naa co ponarzekać. Ja piłam 2 lub 3 filiżanki melisy i ładnie spalam :)
 
reklama
Czy to ptc czy temperatura mierzona w ciągu dnia?
Może po prostu osłabiona jesteś (jak mdłości, jedzenie?), a może jakaś infekcja się czai.


Btw. w ciąży temperatura wcale nie jest podwyższona. Po prostu ptc utrzymuje się wyższa niż przed owulacją (o min 0.2st, więc równie dobrze może to być 36,6, zależy jaka była przed owulką).
 
Do góry