reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski poziom AMH 0,25 ng/ml

Dołączył(a)
26 Sierpień 2021
Postów
7
Cześć, Mam skończone 31 lat i mój wynik AMH wynosi 0,25 ng/ml. Pani dr stwierdziła, że szkoda mojego czasu na monitoring owulacji i powinnam niezwłocznie udać się do kliniki oraz pomyśleć o in vitro. Czy, któraś z Was miała podobny wynik ? Faktycznie nie ma szans na naturalne poczęcie ? Jestem załamana 😭
 
reklama
Faktycznie, wygląda to słabo... niestety. Jeśli próbowaliście naturalnie i nie wychodziło, to moim zdaniem nie masz już czasu do stracenia... Oczywiście jeśli jesteś zdecydowana to możecie próbować dalej, ale musisz wiedzieć, ze za rok amh może spaść jeszcze niżej i wtedy zostanie wyłącznie adopcja komórki. Być może z Twoich jeszcze się da coś wyciągnąć po stymulacji. Zgłoś się do kliniki
 
Cześć, Mam skończone 31 lat i mój wynik AMH wynosi 0,25 ng/ml. Pani dr stwierdziła, że szkoda mojego czasu na monitoring owulacji i powinnam niezwłocznie udać się do kliniki oraz pomyśleć o in vitro. Czy, któraś z Was miała podobny wynik ? Faktycznie nie ma szans na naturalne poczęcie ? Jestem załamana 😭
Mam podobnie...AMH 0,25 i jestem po 3 nieudanych IUI...lekarz sugeruje in vitro w dodatku powiedział, że daje 20% szans na powodzenie. Mam mętlik w głowie...choć ciągle mam nadzieję 😊
 
Amh 0,18. 4 miesiące brak owulacji. Po wizycie w klinice leczenia niepłodności usłyszałam, że nie kwalifikuję się na in vitro oraz na żadne leczenie. Powinnam się pogodzić z tym, że nie mogę zajść w ciążę. Ewentualnie czekać na cud... Przeplakalam wiele nocy i chyba się nawet pogodziłam z tym, że tak musi po prostu być. Półtora miesiąca później stal się cud...zaszłam w ciążę :) Naturalnie, bez leczenia i jestem w ciąży. Zaskoczenie dla mnie, ale także dla lekarzy. Natura jest zaskakująca:)
 
Amh 0,18. 4 miesiące brak owulacji. Po wizycie w klinice leczenia niepłodności usłyszałam, że nie kwalifikuję się na in vitro oraz na żadne leczenie. Powinnam się pogodzić z tym, że nie mogę zajść w ciążę. Ewentualnie czekać na cud... Przeplakalam wiele nocy i chyba się nawet pogodziłam z tym, że tak musi po prostu być. Półtora miesiąca później stal się cud...zaszłam w ciążę :) Naturalnie, bez leczenia i jestem w ciąży. Zaskoczenie dla mnie, ale także dla lekarzy. Natura jest zaskakująca:)
Hej! Dalaś mi ogromną nadzieję, amh w wieku 26 lat wyszlo 0.10. Poza tym jestem zdrowa,cykle regularne i owulacje widoczne. Niedoczynność tarczycy uregulowana i stabilna. Jestem przed wizytą u lekarza, musze czekac az tydzień.. ale czytałam różne forum az trafilam tu! Liczę,ze to jakis blad i mam nadzieje,ze tez się w koncu uda!!
 
Dziewczyny, a ja zapomniałam napisać jak potoczyła się moja historia ...otóż jestem szczęśliwa mamą!!! Kiedy już pogodziłam się z losem ( niskie AMH, nieudane zabiegi inseminacji) ...zaszłam naturalnie w ciążę! Natura jest naprawdę zaskakująca.. lekarz też powiedział, że on jedynie interpretuje to, co widzi w wynikach badań...ale niczego nie wyklucza i niejedno już widział. Bądźcie dobrej myśli i nie poddawajcie się w staraniach 😊
 
reklama
Hej dziewczyny, troche mnie tu nie bylo. Jesyem juz po dwoch wizytach w klinice nieplodnosci. Dostalismy zlecenie na badanie nasienia,a ja w szczególności na badanie pod wzgledem zakrzepicy. Generalnie wszystkie inne wyniki badań są dobre,poza tym nieszczęsnym AMH 0.10. Macica jak to doktor stwierdziła w idealnym stanie, owulacje co miesiąc widoczne ale ciągle z prawego jajnika. Mimo to starania dalej nieudane.. co miesiac ta sama sytuacja,płacz i smutek.. naczytalam się tyle na roznych forach o in vitro, ze az strach pomyslec czy mnie tez to czeka.. u mnie doktor zaznaczyła, ze w inseminacje bawic sie nie bedziemy,jak juz to wlasnie in vitro. Kluczowe brda badania nasienia. A poki co dalej czekamy na te 3 wymarzone kreski..za miesiąc moje urodziny- moze dostane najpiękniejszy prezent...
 
Do góry