reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Niski poziom beta hcg

Iwonka09089

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Witam. W poniedziałek robilam bete, wynosila 15, dzis powtarzałam wynik i niestety wyszło tylko 19(przyrost 26%). Jest jeszcze szansa ze coś sie ruszy? Miała ktoraś z Was taki przypadek? Badanie jeszcze powtórzę w piątek, aby wiedzieć czy dalej rośnie. Rok temu ciaza pozamaciczna

reklama

nataliammm1993

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, dołączę do rozmowy wczoraj zrobiłam betę wyniosła 145 był to 2 dzień po spodziewanej miesiączce, jutro idę po raz kolejny. Ale niestety w sierpniu miałam ciążę biochemiczną i mam ogromny stres czy już się cieszyć czy czekać...

reklama

jeszczebedziepieknie

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Na razie na spokojnie, stres tez Ci nie pomoze.
Daj znac! I powodzenia!
Hej dziewczyny, dołączę do rozmowy wczoraj zrobiłam betę wyniosła 145 był to 2 dzień po spodziewanej miesiączce, jutro idę po raz kolejny. Ale niestety w sierpniu miałam ciążę biochemiczną i mam ogromny stres czy już się cieszyć czy czekać...

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
U mnie taka sama sytuacja.
W piatek robilam bete bylo 14.3, nastepna w poniedzialek 18.5
We wtorek bylam na usg - lekarza zaniepokoil niski przyrost ale stwierdzil ze jeszcze bedzie ok. Moje endo wygladalo na ciazowe, pecherzyk jeszcze nie byl widoczny. Jednak wstepnie wykluczyl biochem i pozamaciczna.

Dzisiaj mam powtorzyc bete i zrobic dodatkowo progesteron.
Czy w Twojej sprawie cos sie wyjasnilo?
Na tym etapie ciężko wykluczyć obie ciąże, więc do końca nie ufalabym takiemu lekarzowi.

Aneczka85_01

Rozwiązania
2
Na tym etapie ciężko wykluczyć obie ciąże, więc do końca nie ufalabym takiemu lekarzowi.
Zgodzę się z Tobą. Ja miałam bete 688 i lekarz wtedy zaczął podejrzewać pozamaciczna gdzie jeszcze nie było widać nic a Endo miałam super ciążowe . Ciąża była w jajowodzie . Beta poniżej tysiąca nic nie pokaże

Aneczka85_01

Rozwiązania
2
Ciąże biochemiczne zazwyczaj maja bete niska tak do 30. Przeszłam biochem w lipcu . Dzień przed spodziewana @ moja beta była 21 . Po dwóch dniach spadła do 18. I dostałam okres jakoś kolejnego dnia ;(

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Po wykonaniu usg stwierdzil, ze wyglada na to ze na obrazie endo zaczyna pojawiac sie jakis zalążek. Wiec moze na tej podstawie wstepnie wykluczyl pozamaciczna i biochem.
Przy takiej wysokości bety jest wręcz niemożliwe, że coś można zobaczyć na usg. Ciąża biochemiczna może mieć nawet wartości w setkach. Nie wiem skąd przeświadczenie, że do 30.

Aneczka85_01

Rozwiązania
2
Przy takiej wysokości bety jest wręcz niemożliwe, że coś można zobaczyć na usg. Ciąża biochemiczna może mieć nawet wartości w setkach. Nie wiem skąd przeświadczenie, że do 30.
Zazwyczaj dziewczyny które miały biochem to miały bete ok 16-30. Ja sama taka miałam .

reklama

jeszczebedziepieknie

Rozwiązania
0
Nie wiem. Powtarzam tylko to, co powiedzial mi moj lekarz. Moze chcial mnie uspokoic, moze rzeczywiscie cos widzial...

Do góry