reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski poziom beta hcg

Iwonka09089

Aktywna w BB
Dołączył(a)
20 Listopad 2019
Postów
70
Witam. W poniedziałek robilam bete, wynosila 15, dzis powtarzałam wynik i niestety wyszło tylko 19(przyrost 26%). Jest jeszcze szansa ze coś sie ruszy? Miała ktoraś z Was taki przypadek? Badanie jeszcze powtórzę w piątek, aby wiedzieć czy dalej rośnie. Rok temu ciaza pozamaciczna
 
reklama
Rozwiązanie
Trochę długo to wszystko u Ciebie idzie. Ja w dniu operacji betę miałam na poziome 2300, tydzień po już 51.
Rozmawialam ze znajoma u niej beta spadala 2 miesiace. Ale mialas juz napewno większa ciaze niz ja. Ja mialam zaledwie 2mm ciaze wiec usuneli ja a resztki poprzypalal. Nie chcial grzebac bardziej aby nie uszkodzic jajowodu( tylko on mi zostal) najwazniejsze ze spada
reklama
Beta urosla do 198!

Mało... tym bardziej, że miałaś wcześniej plamienia to raczej nie nastawiałabym się na Twoim miejscu pozytywnie. Przyrosty są naprawdę małe.
W dzień przed miesiączką hcg wynosi u większości kobiet więcej niż u Ciebie wyszło teraz.
Robiłaś pierwsze badanie tydzień temu, więc hcg powinno być już na wysokim poziomie.
Lepiej powtórz jeszcze raz badanie i zobacz czy są prawidłowe przyrosty.

Ale w sumie nie napisałaś nam kiedy miałaś datę spodziewanej miesiączki ani w którym dniu cyklu zrobiłaś test z krwi, więc jeśli zrobiłaś go dużo przed terminem spodziewanej miesiączki to może być dobrze.
 
Mało... tym bardziej, że miałaś wcześniej plamienia to raczej nie nastawiałabym się na Twoim miejscu pozytywnie. Przyrosty są naprawdę małe.
W dzień przed miesiączką hcg wynosi u większości kobiet więcej niż u Ciebie wyszło teraz.
Robiłaś pierwsze badanie tydzień temu, więc hcg powinno być już na wysokim poziomie.
Lepiej powtórz jeszcze raz badanie i zobacz czy są prawidłowe przyrosty.

Ale w sumie nie napisałaś nam kiedy miałaś datę spodziewanej miesiączki ani w którym dniu cyklu zrobiłaś test z krwi, więc jeśli zrobiłaś go dużo przed terminem spodziewanej miesiączki to może być dobrze.
Robilam tak ze 4 dni przed @
 
Robilam tak ze 4 dni przed @

Wiesz, że nie powinnaś robić tak wcześnie, prawda? Właśnie dlatego teraz nie wiadomo co o tym myśleć.
Ale ta krew żywa jednak martwi...
Mam nadzieję, że wszystko okaże się w porządku, ale powinnaś udać się na izbę przyjęć mając takie krwawienie i wynik HCG. Wiedzialabyś chociaż czy faktycznie coś się dzieje, czy to może krwiak... powtórzyliby hcg i miałabyś za chwilę wynik czy w ogóle rośnie.
 
Wiesz, że nie powinnaś robić tak wcześnie, prawda? Właśnie dlatego teraz nie wiadomo co o tym myśleć.
Ale ta krew żywa jednak martwi...
Mam nadzieję, że wszystko okaże się w porządku, ale powinnaś udać się na izbę przyjęć mając takie krwawienie i wynik HCG. Wiedzialabyś chociaż czy faktycznie coś się dzieje, czy to może krwiak... powtórzyliby hcg i miałabyś za chwilę wynik czy w ogóle rośnie.

Nieważna jest ilość bhcg a przyrost . Ale ja w cp miałam wysoka bete i przyrost wiec to tez nie wyznacznik . Powtórz bete po 48h. Na usg i tak nic nie będzie widać poniżej tysiąca .
 
reklama
Do góry