reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski poziom beta HCG

Stelle

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Maj 2020
Postów
2 913
Cześć, to mój pierwszy wpis. Z mężem zaczęliśmy starania o dzidziusia, ku mojemu zdziwieniu chyba coś się udało już za pierwszym razem 😊 pierwszy dzień ostatniej miesiączki był 26.04. Dwa testy wykonane dzień przed spodziewaną miesiączką i dzień po pokazały dwie kreski. Od jakiegoś czasu moje piersi były bardzo tkliwe, nawet jakby trochę opuchnięte. Jestem okropnie senna (choć u mnie to norma, ale teraz to już wybitnie). Do wczoraj czułam też takie "bóle" jak przed okresem w dole podbrzusza. Jestem niecierpliwa i i już dzisiaj wybrałam się do ginekologa, który tak jak się spodziewałam nie potwierdził ciąży podczas badania. Powiedział że to za wcześnie ale uspokoił też że nie wyklucza tego, tym bardziej że miałam już przy sobie badanie beta chce z dzisiaj rana. Kolejna wizyta za dwa tygodnie, dostałam już skierowanie na wszystkie badania.
Martwi mnie tylko to, że ta beta jakaś taka niska... No i dzisiaj piersi nie są już tak nabrzmiałe, podbrzusze już dzisiaj też jakby w ogóle się nie odzywa 😔 nie wiem czy to ja się niepotrzebnie nakręcam czy to może jednak oznaczać coś złego?
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-05-26-13-58-02-277_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-05-26-13-58-02-277_com.android.chrome.jpg
    161,5 KB · Wyświetleń: 2 189
reklama
reklama
Ja mam dziś datę spodziewanej @ testy wychodzą blade cienie cieni. Beta 5,480. Czy któraś z was miała tak a mimo to było ok? Do poniedziałku jajko zniose 🙈
Masz czas jeszcze beta potem bedzie rosla moze umow sie do ginekologa za 2tygodnie...bete zrob za tydzien zeby byla wieksza i tyle jak bedzie ladnie przyrastac to nie masz co sie martwic...
 
Ale to jest niska beta właśnie. Poniżej 3 tyg
Niska ? Moja w dniu spodziewanej miesiączki wynosiła 42.
Widełki w normach są bardzo szerokie. Dlatego pojedynczy wynik nic nie pokazuje. Jednak bardziej mnie zastanowił cień cienia na teście, bo przy becie powyżej 1000 już widać ciążę na usg, już nie mówiąc o czułości testów.
 
Niska ? Moja w dniu spodziewanej miesiączki wynosiła 42.
Widełki w normach są bardzo szerokie. Dlatego pojedynczy wynik nic nie pokazuje. Jednak bardziej mnie zastanowił cień cienia na teście, bo przy becie powyżej 1000 już widać ciążę na usg, już nie mówiąc o czułości testów.
No to u mnie jest poniżej 10. 5,480 gdzie norma dla 3 tyg jest od 5,800
 
received_775212499691028.jpeg

Ja zrozumiałam 5tys... Głupia ja, przepraszam. W takim razie Marta miała rację. Zrób w następnym tygodniu 2 razy w odstępie 48h.
Więc owulacja mogła być później. Masz regularne cykle ? Jeśli krwawienie nie przyjdzie to bądź dobrej myśli :)
Raczej regularne. Co 28-30 dni. C
Czasem co 27. Wszystko od owu. Myślałam że owu mam książkowo ale jednak byłam przeziębiona i może się przesunela. Zrobię w poniedziałek i bedseypotem kontrolować
 
reklama
Zobacz załącznik 1189034

Raczej regularne. Co 28-30 dni. C
Czasem co 27. Wszystko od owu. Myślałam że owu mam książkowo ale jednak byłam przeziębiona i może się przesunela. Zrobię w poniedziałek i bedseypotem kontrolować
Ja z monitoringiem cyklu (28dni) 14 dni po owulacji miałam właśnie 42. Na tą chwilę nikt nic nie powie. Po następnym wyniku będziesz wiedzieć więcej.
Do lekarza warto iść około 7 tygodnia, jeśli nic się złego nie będzie dzialo i nie masz za sobą poronień. Wtedy już powinno być serce. wcześniej to też stres. Trzymam kciuki i jeszcze raz nie wiem dlaczego tak bezmyślnie podeszłam do tego przecinka ;) ten cień mnie zbił z tropu, że się martwisz.
 
Do góry