reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Niski poziom betaHcg, ból podbrzusza.

Hej. Byłam dzisiaj na badaniu z krwi i poziom betaHcg wynosi 4.02 . Jutro powinnam dostać okresu. Czy jest możliwość, że jestem w ciąży?

reklama

KatJak

Fanka BB :)
Jeżeli nie dostaniesz okresu to powtórz badanie bety. Ten wynik może nic nie oznaczac a może rosnąć co będzie wskazywało na ciążę.
Mówi się o ciąży gdy beta wynosi powyżej 5

A jakie masz normy na wyniku? Zazwyczaj ciąża jest powyżej 5.
Normy na załączonym obrazku.
Miesiąc temu też robiłam Betę i wyszło 0,1 (również dzień czy 2 dni przed okresem). Sama nie wiem co myśleć o tym wyniku 😞

Załączniki

• Screenshot_2021-06-25-15-50-14-330_cn.wps.xiaomi.abroad.lite.jpg
    Screenshot_2021-06-25-15-50-14-330_cn.wps.xiaomi.abroad.lite.jpg
    329,8 KB · Wyświetleń: 107

frez.ja1987

Jutro powinnam dostać okres. Teoretycznie od zapłodnienia jutro minie 2 tygodnie. Więc chyba poziom bety powinien być wyższy 😞
A na jakiej podstawie określasz moment zapłodnienia? Wiesz kiedy była owulacja? Jeżeli tak to jaką metodą określiłaś? Monitoring? Testy owu? Pomiar temperatury?

frez.ja1987

Cykle mam regularne (28 dni), także mniej więcej wiem kiedy miałam owulację .
Wiesz co, nie obraź się, ale cykle są podatne na wiele czynników. Zdarzają się przesunięcia owulacji i w jedną i w drugą stronę, zdarzają się cykle bezowulacyjne. Jeżeli nie prowadzisz obserwacji to tak na prawdę nie wiesz kiedy była owulacja. Więc mogła być później i wcale dwa tygodnie nie minęło, a trochę mniej.

Powtórz betę i będzie wszystko jasne.

reklama

marzycielkaa

Początkująca w BB
Polecam zrobić test ciazowy po terminie spodziewanej miesiączki i jeśli będzie pozytywny to wtedy beta. Ciąża jest powyżej 5, twój wynik może oznaczać bardzo wczesną ciążę i powinien rosnąć jeśli w tej ciąży jesteś. Powodzenia :)

Do góry