reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski poziom betaHcg, ból podbrzusza.

Znalazłam coś takiego, czy mogę się tym sugerować ?
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-06-25-15-27-36-726_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
    Screenshot_2021-06-25-15-27-36-726_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
    246,7 KB · Wyświetleń: 140
reklama
Nie wiem czego mogę się spodziewać po takim wyniku, dlatego napisałam, bo może któraś miała podobny przypadek . Raz już byłam w ciąży biochemicznej. (5tc poronienie) . Trochę zaczynam się martwić , bo jeszcze nie dane mi było zostać mamą.
 
Nie wiem czego mogę się spodziewać po takim wyniku, dlatego napisałam, bo może któraś miała podobny przypadek . Raz już byłam w ciąży biochemicznej. (5tc poronienie) . Trochę zaczynam się martwić , bo jeszcze nie dane mi było zostać mamą.
Ale każdy przypadek jest inny. Pomyśl, co ci da wiedza, że ktoś inny tak miał? Jak ma być w Twoim przypadku ciąża, to będzie. A jak nie, to to, że ja czy inne kobiety "tak miały" niczego nie zmieni. Jedyne co możesz zrobić to powtórzyć betę. Inaczej się nie dowiesz czy to ciąża.
 
Dostałaś już odpowiedzi, co mają Ci dziewczyny powiedzieć więcej.
Beta 4 to brak ciąży i nikt tego nie zmieni, jak za 2 dni ją powtórzysz i będzie np 20 to z przyjemnością Ci pogratulujemy
Nie wiem czego mogę się spodziewać po takim wyniku, dlatego napisałam, bo może któraś miała podobny przypadek . Raz już byłam w ciąży biochemicznej. (5tc poronienie) . Trochę zaczynam się martwić , bo jeszcze nie dane mi było zostać mamą.
 
Jutro powinnam dostać okres. Teoretycznie od zapłodnienia jutro minie 2 tygodnie. Więc chyba poziom bety powinien być wyższy [emoji20]

Beta wzrasta od zagnieżdżenia a nie zapłodnienia [emoji6] mogło do niego dojść wczoraj wiec beta będzie za mała żeby ciąże potwierdzić. Tak jak dziewczyny już pisały - powtórz będę j będziesz wiedzieć, a nie się bezsensownie zastanawiać i gdybać [emoji6]
 
reklama
A mogę zapytać po co robisz bete przed @ ?? Czy to zalecenia lekarza czy coś innego ??? Rozumiem jak @ sie spóźnia, ale tak nie potrzebne nerwy i domysły
 
Do góry