reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski poziom bety ?

akinoM222

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2020
Postów
245
Dziewczyny proszę o poradę. Wczoraj wykonałam badanie beta i dziś dostałam wyniki 10,81.
Okres miałam 1 października i z aplikacji wynika ze jestem w 4 tygodniu ciąży. Czy taki wynik bety nie jest za mały ? Trochę zaczęłam się obawiać bo poczytałam w internatach 😬😔
 
reklama
Pojedyncza beta niczego nie mówi oprócz tego, że ciąża jest lub była, dopiero oznaczenie przyrostu po 48 godzinach pozwala określić, co się dzieje. Musisz powtórzyć badanie jutro :) Trzymam kciuki!
 
Najważniejszy przyrost jest tak jak dziewczyny piszą powtórz badania.
Moja beta 9.91 właśnie ogląda Pepe. Wydaje mi się że dopiero co doszło do zagnieżdżenie zarodka stąd taka niska beta
 
reklama
Ja robiłam wczoraj betę, miesiączkę miałam 1 października, ale mam totalnie wszystko rozwalone i nie wiem kiedy była owu... Podejrzewam,że do zapłonu doszło 18 października, a beta wczoraj 27,5 , 3 testy pozytywne. I też nie wiem. Jutro się chyba na betę wybiorę
 
Do góry