reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski poziom glukozy u noworodka

Duomami

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Lipiec 2020
Postów
177
Witam, 19.XI urodziłam bliźniaki przez cc. Córka z wagą 2820 jest zupełnie zdrowa, natomiast syn z wagą 2230 ma od urodzenia bardzo niski poziom glukozy. Jest już 3doba ich zycia a on od początku dostaje glukoze w kroplówce, która nic nie daje. Crp w normie, wszystkie inne badania w normie, jedynie to co to bardzo nagły spadek ilosci leukocytóe w organizmie. Jestesmy nadal w szpitalu ja i córka mozemy wyjsc od zaraz ale nie zostawie go samego przeciez. Dodam ze to byla ciąża dwujajowa dwukosmówkowa. Czy ktos miał taki przypadek u dziecka? Co to moze byc, infrkcji niby nie ma ale lekarze cos mowia ze to moze byc wirus, ale jaki odchodzę od zmysłów. Jedynie pocieszam sie tym, że on je moje mleko i jest dokarmiany mm, normalnie sie wypróżnia, jest zywy, domaga sie swojego. Co to możr oznaczac?
 
reklama
Duomami witaj, mój syn tez miał niski poziom glukozy, lezal 5 dni w inkubatorze i pod kroplówką, w szóstej dobie już nie trzeba było podawać. Daj znać jak będzie u Was i gratuluje :)
 
Duomami witaj, mój syn tez miał niski poziom glukozy, lezal 5 dni w inkubatorze i pod kroplówką, w szóstej dobie już nie trzeba było podawać. Daj znać jak będzie u Was i gratuluje :)
Dziękuję za info, bardzo mnie podniosłaś na duchu. Mój nie leży w inkubatorze ale ma non stop kroplówki. Dam znac jak sie poprawi.
 
Doumami ważył 2200g , urodził się w 38tc hipotrofik, musieli wyrównać tylko poziom glukozy i później już było wszystko ok :) z synkiem wszystko wporzadku poza glukoza?
 
Ja miałam w sumie podobna sytuacje jedna córka po urodzeniu dostawała glukoze druga nie z tymże obie były w inkubatorach I obie mały podawany również biernie tlen.
 
Doumami ważył 2200g , urodził się w 38tc hipotrofik, musieli wyrównać tylko poziom glukozy i później już było wszystko ok :) z synkiem wszystko wporzadku poza glukoza?
Mówią że jeszcze są niskie leukocyty, ale też nazywają go hipotrofikiem. Dziś padła decyzja, że zostajemy w tym szpitalu do środy, dziś i jutro nie będą mu podawac glukozy i zobaczą jakoe wyniki będą w srodę. I wtedy zapadnie decyzja czy go przewiozą do Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Martwię się bo tam nie ma odwiedzin.
 
reklama
Hej, jesteśmy w domu od 25.XI,w dniu wypisu mial glukoze 68. Musimy dokarmiac Bebilonem Nenatal do osiągnięcia 3,5-4kg, przybierają na wadze. Wszystko jest w porządku. Karmię piersią i dokarmiamy.
 
reklama
Do góry