reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niski progesteron w I trymestrze - 19 ng/ml

reklama
nie martw sie na pewno bedzie wszystko ok,ja tez bralam duphaston 2x1 i dodatkowo luteine 2x1 mialam krwawienia w 13 tc,i tak sobie bralam i wkladalam do 20tc zmniejszajac dawke 1x1 i jak do tej jest wszystko super.
 
Witam. 7 tydzień ciąży. Duphaston biorę od początku 2x1. Progesteron 9,19 ng/ml. Lekarz stwierdził, że duphaston nie działa i zlecił progesteron w globulkach dopochwowo. Można zapytać lekarza o taką opcję.
 
Badajcie progesteron od samego początku ja badalam na własną rękę bo bałam się o ciążę... 9.03 straciłam swoje upragnione dziecko, bo dwóch lekarzy i położna z która konsultowalam wyniki olali sprawe. Wszystkie wyniki książkowe prócz właśnie progesteronu który podobno nie jest ważny 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ ja zaufałam i dziś żałuję. Mój pierwszy progesteron jak dowiedziałam się o ciąży to 9.3 (3-4 ) tydz a kolejny w 5 tyg poniżej 9. Nikt nic nie zrobił nie dostałam żadnych leków. W 11 tyg na kontrolnym USG dowiedziałam się że serce przestało bić... Ale już w 6tyg3dniu. Znajdźcie kogoś mądrego kto nie będzie traktował was jako panikare. Dziś obwiniam się o to że mogłam szukać kolejnego lekarza a nie poprzestać na opini dwóch... Wtedy może moje dziecko nadal byłoby z Nami.
 
Bardzo mi przykro, że musiałaś to przejść. Niestety progesteron nie musiał być powodem obumarcia ciąży. Gdybyś chciała się diagnozować po poronieniu mogę podpowiedzieć co warto zbadać [emoji174]
Badajcie progesteron od samego początku ja badalam na własną rękę bo bałam się o ciążę... 9.03 straciłam swoje upragnione dziecko, bo dwóch lekarzy i położna z która konsultowalam wyniki olali sprawe. Wszystkie wyniki książkowe prócz właśnie progesteronu który podobno nie jest ważny [emoji2357][emoji2357][emoji2357] ja zaufałam i dziś żałuję. Mój pierwszy progesteron jak dowiedziałam się o ciąży to 9.3 (3-4 ) tydz a kolejny w 5 tyg poniżej 9. Nikt nic nie zrobił nie dostałam żadnych leków. W 11 tyg na kontrolnym USG dowiedziałam się że serce przestało bić... Ale już w 6tyg3dniu. Znajdźcie kogoś mądrego kto nie będzie traktował was jako panikare. Dziś obwiniam się o to że mogłam szukać kolejnego lekarza a nie poprzestać na opini dwóch... Wtedy może moje dziecko nadal byłoby z Nami.
 
Badajcie progesteron od samego początku ja badalam na własną rękę bo bałam się o ciążę... 9.03 straciłam swoje upragnione dziecko, bo dwóch lekarzy i położna z która konsultowalam wyniki olali sprawe. Wszystkie wyniki książkowe prócz właśnie progesteronu który podobno nie jest ważny 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ ja zaufałam i dziś żałuję. Mój pierwszy progesteron jak dowiedziałam się o ciąży to 9.3 (3-4 ) tydz a kolejny w 5 tyg poniżej 9. Nikt nic nie zrobił nie dostałam żadnych leków. W 11 tyg na kontrolnym USG dowiedziałam się że serce przestało bić... Ale już w 6tyg3dniu. Znajdźcie kogoś mądrego kto nie będzie traktował was jako panikare. Dziś obwiniam się o to że mogłam szukać kolejnego lekarza a nie poprzestać na opini dwóch... Wtedy może moje dziecko nadal byłoby z Nami.
Współczuję straty. Ja w 4tc miałam progesteron 13 i dostałam końskie dawki progesteronu. Nie wiem czy ma to znaczenie ale chodziłam prywatnie
 
Bardzo mi przykro, że musiałaś to przejść. Niestety progesteron nie musiał być powodem obumarcia ciąży. Gdybyś chciała się diagnozować po poronieniu mogę podpowiedzieć co warto zbadać [emoji174]
Bardzo chętnie. Choć po konsultacji z innym lekarzem powiedział, że progesteron był za niski a inne wyniki książkowe.
 
reklama
Współczuję straty. Ja w 4tc miałam progesteron 13 i dostałam końskie dawki progesteronu. Nie wiem czy ma to znaczenie ale chodziłam prywatnie
Ja również chodziłam prywatnie, co wizytę mówiłam o progesteronie, a mimo to lekarz nie podjął tematu. Mam nadzieję, że kiedyś to sobie wybaczę ...
 
Do góry