reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski progesteron..

Sierpień2020

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
5 Styczeń 2020
Postów
138
Witam przyszłe mamy :)
Jestem prawdopodobnie w 7 tygodniu ciąży.. Beta przyrasta prawidłowo w tym momencie z dnia 03.01.20 wynosi ponad 19 tysięcy.. We wtorek mam lekarza. 03.01 zrobiłam również poziom progesteronu.. Wyniósł 18.35ng.. Martwię się że może coś być nie tak, pierwsza ciążę poronilam 5 tygodniu, nie zdążyłam jej nawet potwierdzić ale od samego poczatku miałam silne bóle a beta 7 dni po terminie miesiączki wynosiła 200..Podzielcie się swoim doświadczeniem, czy mam szansę..
 
reklama
Wiele już się naczytalam, że przy takim niskim progesteronie szansę są marne, a z drugiej że progesteron skacze w ciągu dnia i mogłam akurat trafić na spadek. Nie mam żadnych plamien, nie boli mnie brzuch.. Mam nadzieję że we wtorek zobaczę już fasoleczke.
 
Wiele już się naczytalam, że przy takim niskim progesteronie szansę są marne, a z drugiej że progesteron skacze w ciągu dnia i mogłam akurat trafić na spadek. Nie mam żadnych plamien, nie boli mnie brzuch.. Mam nadzieję że we wtorek zobaczę już fasoleczke.
Ale ten progesteron wcale nie jest taki bardzo niski, załączam normy z labu w którym robiłam ostatnio. Lekarz wypisze Ci Duphaston i wszystko będzie dobrze 💪
 

Załączniki

  • E4A058EB-71C3-4350-8330-5FFDFD513282.jpeg
    E4A058EB-71C3-4350-8330-5FFDFD513282.jpeg
    32,8 KB · Wyświetleń: 228
Niby mieszczą się w normie.. W moim labolatorum przy wyniku podali tylko normy dla kobiet nie będących w ciąży.. jestem pełna obaw mimo wszystko. Mam nadzieję że wszystko się wyjaśni za 2 dni i będę mogła już się cieszyć pełnia szczęścia
[emoji323][emoji120]
 
reklama
reklama
Do góry