reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost beta hcg 5t6d

Dołączył(a)
8 Lipiec 2022
Postów
11
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Wiem ze temat wałkowany aczkolwiek nie trafiłam na podobny przypadek jak u mnie aby czegoś się dowiedzieć.
Według @ dziś 5t6d ciąży, będąc w 4 tygodniu trafiłam do szpitala z podejrzeniem CP przez znaczna ilość płynu w zatoce douglasa, wykonali laparoskopię i okazało się ze się mylili, na drugi dzień pojawił się pęcherzyk w macicy Malutki ale się pojawił, a płyn który był usuniety dzień wcześniej pojawił się ponownie (płyn surowiczy). Dodam ze czuje się dobrze, plamienia nie było i nie ma.
Nadzieje wróciły, do momentu wykonywania bety.
07.04 - 9531,3
07.06 - 15586,0
07.08 - 24466,2
Pierwsze usg mam w poniedziałek 11ego bo będąc w szpitalu powiedzieli mi ze nie ma sensu robić szybciej bo i tak nic nie będzie. Poszłabym najchętniej jutro ale mieszkam w małej miejscowości gdzie nie ma szans na wizytę w weekend.
Moje pytanie czy są tu kobietki które były w podobnej sytuacji z podobna beta i ciąża przebiegła pomyślnie czy mam się już nastawić na najgorsze?
 
reklama
Ja w 4+5 miał bete 9 tys, a 2 dni później tylko 12, też mi lekarz w szpitalu mówił że nieprawidłowy przyrost, ale inny powiedział, że jak ciąża jest już uwidoczniona to bety się nie monitoruje. No chyba że ciąża stoi w miejscu to się sprawdza czy nie spada, ale to na samym początku, bo w jakimś tygodniu ona naturalnie spada
A co do usg, moim zdaniem mega słaby sprzęt, ledwo tam coś widać,
usg jest z dnia kiedy było 4t6d i beta 2400 lekarz stwierdził ze już w tym tygodniu powinien być „dorodny zarodek”…
 
reklama
No chyba nie. Ja przy becie 9 tys miałam tylko pęcherzyk i to bul właśnie 4+5, zarodek pojawił się w 6+1, natomiast moja historia nie da ci gwarancji, że wszystko bd okej. Ja poroniłam teoretycznie zdrowa ciążę, gdzie od początku wszystko rozwijało się ksiazkowo
zastanawiam się dlaczego ta beta jest tak rożna u każdego, u mnie 9tys było dopiero w 5t2d…

Przykro mi…
 
Do góry