reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost beta HCG i plamienia

No przyrost niestety nie rokuje dobrze, ale tak naprawdę jedyne co możesz zrobić to czekać.
Jeden zły przyrost jeszcze nie przekreśla wszystkiego, ale jeśli kolejne będą tak samo słabe to niestety, ale raczej nic dobrego z tego nie wyniknie 🥺
Jesteś w szpitalach więc nic więcej zrobić nie możesz
Poczekam, troszkę chyba na cud. Ale zobaczymy. Brzuch boli jak na okres. Że szpitala mnie wypuścili i kazali wrócić za 10 dni na skan żeby jeszcze raz sprawdzić co i jak. Czekanie na niewiadome najgorsze
 
reklama
Poczekam, troszkę chyba na cud. Ale zobaczymy. Brzuch boli jak na okres. Że szpitala mnie wypuścili i kazali wrócić za 10 dni na skan żeby jeszcze raz sprawdzić co i jak. Czekanie na niewiadome najgorsze

A jesteś w Polsce?
Jeśli tak to radziłabym skoczyć gdzieś wcześniej na usg, a już na pewno gdyby ból się nasilił albo pojawiło się silne krwawienie.
Będziesz jeszcxe badać bete?
 
A jesteś w Polsce?
Jeśli tak to radziłabym skoczyć gdzieś wcześniej na usg, a już na pewno gdyby ból się nasilił albo pojawiło się silne krwawienie.
Będziesz jeszcxe badać bete?
W poniedziałek będę dzwonić do ginekologa, zobaczymy co powie. Tak myślałam nad powtórka bety za kilka dni.
 
Cześć dziewczyny,
Beta w sobotę 1.04 39,5
Beta dzisiaj 3.04 52,5
Przyrost poniżej normy. Kiedy wg Was powtórzyć betę? Jutro czy w środę?
Proga badałam w sobotę. Do teraz nie mam wyników.
 
Dziewczyny dodajcie otuchy 🥰 ostatnia miesiączka w kwietniu, ale nie pamiętam którego, bo cykle są nieregularne, do zaplodnienia doszło ostatniego kwietnia. W piątek 9 czerwca robiona beta i wynik 28870, dziś robiona ponownie tj 14 czerwca i wynik 74704, czyli przyrost za mały.. według kalkulatora 46,6%. Druga beta robiona z zalecenia lekarza, po wczorajszej wizycie, na której gin widzial tam coś w pęcherzyku natomiast stwierdził, że całe zamazane i nie wyraźne i nie ma serduszka.. według obliczeń to 7 tydz., czy jest szansa że serduszko się pojawi pomimo niskiego przyrostu bety i będzie wszystko w porzadku? Czy raczej nastawiać się na szpital? Pojutrze mam wizytę, ale lekarz przypuszcza puste jajo plodowe, a ja siedzę jak na szpilkach.
 
Dziewczyny dodajcie otuchy 🥰 ostatnia miesiączka w kwietniu, ale nie pamiętam którego, bo cykle są nieregularne, do zaplodnienia doszło ostatniego kwietnia. W piątek 9 czerwca robiona beta i wynik 28870, dziś robiona ponownie tj 14 czerwca i wynik 74704, czyli przyrost za mały.. według kalkulatora 46,6%. Druga beta robiona z zalecenia lekarza, po wczorajszej wizycie, na której gin widzial tam coś w pęcherzyku natomiast stwierdził, że całe zamazane i nie wyraźne i nie ma serduszka.. według obliczeń to 7 tydz., czy jest szansa że serduszko się pojawi pomimo niskiego przyrostu bety i będzie wszystko w porzadku? Czy raczej nastawiać się na szpital? Pojutrze mam wizytę, ale lekarz przypuszcza puste jajo plodowe, a ja siedzę jak na szpilkach.

Przy takiej wartości bety badanie przyrostu mnie ma żadnego sensu.
One już nie rosną tak spektakularnie.
Zdecydowanie idź na usg do kogoś z porządnym sprzętem
 
Przy takiej wartości bety badanie przyrostu mnie ma żadnego sensu.
One już nie rosną tak spektakularnie.
Zdecydowanie idź na usg do kogoś z porządnym sprzętem
Właśnie byłam. W renomowanej klinice, super sprzęt, usg normalne i dopochwowe i lekarz stwierdził że tak coś jest ale jakby się nie rozwijało. A dlaczego badanie nie ma żadnego sensu przy takiej wartości bety? Bo się na tym nie znam. Natomiast wydaje mi się że jest za niski jak na te 5 dni..
 
reklama
Właśnie byłam. W renomowanej klinice, super sprzęt, usg normalne i dopochwowe i lekarz stwierdził że tak coś jest ale jakby się nie rozwijało. A dlaczego badanie nie ma żadnego sensu przy takiej wartości bety? Bo się na tym nie znam. Natomiast wydaje mi się że jest za niski jak na te 5 dni..

Bo na tym etapie beta zwalnia, podwaja się dużo wolniej i jej przyrosty są niemiarodajne.
Najważniejszu już jest obraz usg, jeśli coś jest nie tak najlepiej powtórzyć badanie albo u kogoś innego albo za kilka dni
 
Do góry