reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost beta HCG i plamienia

reklama

Załączniki

  • Screenshot_20230228_144636_Chrome.jpg
    Screenshot_20230228_144636_Chrome.jpg
    168,3 KB · Wyświetleń: 133
  • Screenshot_20230302_114047_Chrome.jpg
    Screenshot_20230302_114047_Chrome.jpg
    148,1 KB · Wyświetleń: 137
No coś się waha ta beta. Pozostaje tylko czekać, kiedy masz wizytę? Trzymam kciuki żeby jednak było dobrze 🤞🤞
 
Cześć dziewczyny, mam pytanie. Jestem w ciąży, wg ostatniej miesiączki to w 7 tygodniu. W piątek trafiłam do szpitala z małym plamieniem, trwało max godzinę i minęło. Ale biorę progesteron dopochwowo więc może on blokuje poronienie. W szpitalu zrobili mi skan i powiedzieli ze puste jajeczko tylko widzą, żadnych nawet wymiarów mi tego pęcherzyka nie podali. W piątek zrobili betę = 6262 . Dzisiaj 48h później powtórka bety i wynik 7621. Przyrost jedynie o 20%. Co myslicicie? Czy jest szansa na cud? Bo ja jakoś już zwatpilam. O tą ciaze staramy się z mężem od 5 lat
 
reklama
Cześć dziewczyny, mam pytanie. Jestem w ciąży, wg ostatniej miesiączki to w 7 tygodniu. W piątek trafiłam do szpitala z małym plamieniem, trwało max godzinę i minęło. Ale biorę progesteron dopochwowo więc może on blokuje poronienie. W szpitalu zrobili mi skan i powiedzieli ze puste jajeczko tylko widzą, żadnych nawet wymiarów mi tego pęcherzyka nie podali. W piątek zrobili betę = 6262 . Dzisiaj 48h później powtórka bety i wynik 7621. Przyrost jedynie o 20%. Co myslicicie? Czy jest szansa na cud? Bo ja jakoś już zwatpilam. O tą ciaze staramy się z mężem od 5 lat

No przyrost niestety nie rokuje dobrze, ale tak naprawdę jedyne co możesz zrobić to czekać.
Jeden zły przyrost jeszcze nie przekreśla wszystkiego, ale jeśli kolejne będą tak samo słabe to niestety, ale raczej nic dobrego z tego nie wyniknie 🥺
Jesteś w szpitalach więc nic więcej zrobić nie możesz
 
Do góry