reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost Beta HCG w 8 tygodniu ciąży

Malamonka1894

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Październik 2019
Postów
4 243
Cześć wszystkim!
Jestem tu nowa ale trafiam do was z problemem. Jestem w 8tc. Od początku Beta rosła idealnie. Jednak w sobotę trafiłam z lekkim plamieniem na obserwacje. W sobotę Beta wynosiła 100410 a w poniedziałek 101970. Czy któraś z was miała taki przypadek? Dodam, że na USG jest serduszko. Dziecko ma 11mm. Nie ma żadnych nieprawidłowości. Czy powinnam się martwić?
[GROUP=][/GROUP]
 
reklama
Wg mnie nie ma co się martwić, 2 dni to nie dużo czasu, a wynik nadal jest w normie. Nie stresuj się bo dzidziuś tez to czuje :) jeśli jesteś w szpitalu to jesteś pod kontrolą lekarzy :)
 
A po co ta beta? W tym tygodniu ciąży to już usg się liczy. Niepotrzebnie wprowadza haos. Wiadomo, że przy takich wartościach nie rośnie już tak dynamicznie, ale przyrost 1500 w dwa dni to jednak trochę mało.
 
reklama
reklama
Do góry