reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost Beta HCG w ciągu 48 h zawsze oznacza to samo ????

14% a z tego co gin mówi, powinno być poniżej 8%
Ja mam 12% i zaraz po pozytywnym teście ciążowym mam brać sterydy. Niestety miesiąc temu miałam ciąże biochemiczna i nic nie pomogło. Widzę, ze lametta to to samo co Etruzil, który tez biore, tylko u mnie od 3 do 7 dc
 
reklama
Ja mam 12% i zaraz po pozytywnym teście ciążowym mam brać sterydy. Niestety miesiąc temu miałam ciąże biochemiczna i nic nie pomogło. Widzę, ze lametta to to samo co Etruzil, który tez biore, tylko u mnie od 3 do 7 dc
Przykro mi. Nie pozostaje nam nic innego niż trzymać się zaleceń gin.
Jak już dostanę @ i będę mogła ruszyć to dam znać jak to się u mnie toczy i czy udało się utrzymać ciążę. Musimy próbować!
 
Przykro mi. Nie pozostaje nam nic innego niż trzymać się zaleceń gin.
Jak już dostanę @ i będę mogła ruszyć to dam znać jak to się u mnie toczy i czy udało się utrzymać ciążę. Musimy próbować!
Powodzenia :) mi gin kazał kuc żelazo póki gorące po biochemicznej.
 
Koriander ... najpierw to pęcherzyk ciążowy musi pojawić się w jamie macicy, bo dziś jeszcze go nie było, ginek kazał czekać i się nie zamartwiać, tylko co z tą betą ?? ale jak tak liczyliśmy wspólnie z ginem to wyszło, że ciąża może być młodsza, bo ja mam późne owulacje a do zapłodnienia mogło dojść 1-2 dni po owulacji, więc nie pozostaje nic innego jak tylko czekać
Ja dostałam w środę plamienie tydzień przed okresem i w tym dniu testy były pozytywne. W piątek pojawiła się żywa krew więc pojechałam do lekarza.lekarz potwierdził ciążę 5tydz. Pęcherzyk był widoczny. Beta w piątek 1516 w poniedziałek 1703.we wtorek 1654. W poniedziałek lekarz przez telefon stwierdził że to poronienie i nam jechać do szpitala oraz duphaston odstawić . We wtorek usg serduszko bije. Podali mi znów duphaston i zostawili na obserwacji. Wizytę mam we wtorek. Co Wy o tym sądzicie
 
Cześć dziewczyny, odkopuję trochę wątek, moja pierwsza beta 21, po 48h wynik 31.
Myślicie że jest szansa na jakieś pozytywne zakończenie?
Gin dopiero w czwartek...
 
Cześć dziewczyny, odkopuję trochę wątek, moja pierwsza beta 21, po 48h wynik 31.
Myślicie że jest szansa na jakieś pozytywne zakończenie?
Gin dopiero w czwartek...
Jak dla mnie ,nastawilabym się na najgorsze, myślę że beta spada , więc może to być biochemia ,lub puste jajo ,ale obstawiam że okres sie pojawi za kilka dni,przykro mi
 
Jak dla mnie ,nastawilabym się na najgorsze, myślę że beta spada , więc może to być biochemia ,lub puste jajo ,ale obstawiam że okres sie pojawi za kilka dni,przykro mi
Dzięki, też tak myślę eh :(
To będzie już kolejna biochemiczna, chciałabym żeby już się zaczęło i było po wszystkim.
Nie rozumiem skąd te biochemiczne :( najwyższy czas poszukać lepszego lekarza, choruję na hashi i niedoczynność
 
Dzięki, też tak myślę eh :(
To będzie już kolejna biochemiczna, chciałabym żeby już się zaczęło i było po wszystkim.
Nie rozumiem skąd te biochemiczne :( najwyższy czas poszukać lepszego lekarza, choruję na hashi i niedoczynność
To nie dobrze , a leki przyjmujesz ? Jakieś badania robiłaś.?
 
reklama
To nie dobrze , a leki przyjmujesz ? Jakieś badania robiłaś.?
Tak, jestem na letroxie, brałam dostinex bo prolaktyna skakała, poza nią badania ok.
Dlatego nie rozumiem dlaczego tak się stało znowu.
Jedyne co mi podpadło to 4 dni przed pozytywnym testem, tsh drastycznie w górę poszybowało, ale od razu zwiększyłam dawke letroxu.
Może to było przyczyną :(
 
Do góry