reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost Beta HCG w ciągu 48 h zawsze oznacza to samo ????

Tak, jestem na letroxie, brałam dostinex bo prolaktyna skakała, poza nią badania ok.
Dlatego nie rozumiem dlaczego tak się stało znowu.
Jedyne co mi podpadło to 4 dni przed pozytywnym testem, tsh drastycznie w górę poszybowało, ale od razu zwiększyłam dawke letroxu.
Może to było przyczyną :(
Nie sądzę, moja koleżanka dopiero w 6tc fowiedziala sie ze ma hasi i nie zaszkodziło to
 
reklama
Dziewczyny to teraz ja
Pierwszy test w dniu okresu dwie kreski. Beta 63 po 2 dniach 267 . Przyrost ok. Wizyta u gina pusty pecherzyk plodowy - stw że może być bardzo wczesna ciaza ( zgadzało by się bo do zapłodnienia doszło po dniach płodnych nie wiem jak... ;) ) kazal zrobić bete we wtorek 15400 w czwartek 21900. Przyrost 42% . Za mało. Dzwoniłam do gina. Duphaston 2 x dziennie i jeśli pojawi się krwawienie dzwonić. W piątek wizyta. Siedze jak na szpilkach.
 
Dziewczyny to teraz ja
Pierwszy test w dniu okresu dwie kreski. Beta 63 po 2 dniach 267 . Przyrost ok. Wizyta u gina pusty pecherzyk plodowy - stw że może być bardzo wczesna ciaza ( zgadzało by się bo do zapłodnienia doszło po dniach płodnych nie wiem jak... ;) ) kazal zrobić bete we wtorek 15400 w czwartek 21900. Przyrost 42% . Za mało. Dzwoniłam do gina. Duphaston 2 x dziennie i jeśli pojawi się krwawienie dzwonić. W piątek wizyta. Siedze jak na szpilkach.
przy takiej wartości beta sie nie podwaja. mi już się nie podwoiła przy 9 tyś. więc spokojnie, trzeba czekać na usg, powinno już być widać coś więcej.
 
Dziewczyny to teraz ja
Pierwszy test w dniu okresu dwie kreski. Beta 63 po 2 dniach 267 . Przyrost ok. Wizyta u gina pusty pecherzyk plodowy - stw że może być bardzo wczesna ciaza ( zgadzało by się bo do zapłodnienia doszło po dniach płodnych nie wiem jak... ;) ) kazal zrobić bete we wtorek 15400 w czwartek 21900. Przyrost 42% . Za mało. Dzwoniłam do gina. Duphaston 2 x dziennie i jeśli pojawi się krwawienie dzwonić. W piątek wizyta. Siedze jak na szpilkach.
Krwawienie ? Czy plamienie?? Bo jeśli krwawienie to ip
 
Ja przy becie 13 tys nadal nie miałam zarodka tylko puste jajo, dopiero tydzień później się pojawił razem z serduszkiem, ale nie wiem jaka była beta, podejrzewam że o wiele wiele wyższa niż twoja obecnie, więc musisz cierpliwie czekać.
Trzymam kciuki.
Moja beta te 21900 jest z czwartku a do gina idę w piątek więc liczę że przez te 8 dni jeszcze znacznie urośnie. Kusi mnie żeby zrobić jeszcze jedną w środę ale boję się już tych wyników i czekam na USG w piątek 🥺
 
Moja beta te 21900 jest z czwartku a do gina idę w piątek więc liczę że przez te 8 dni jeszcze znacznie urośnie. Kusi mnie żeby zrobić jeszcze jedną w środę ale boję się już tych wyników i czekam na USG w piątek 🥺
Nie rób już, bo tylko cię to zestresuje. Mi z 9 tyś na 13 wzrosła i niepotrzebnie się nakrecałam negatywnie, a wszystko jest okej :)
 
reklama
Do góry