reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost Beta HCG w ciągu 48 h zawsze oznacza to samo ????

reklama
Cześć dziewczyny. Trafiłam na ten post całkiem przypadkiem szukając jakiegoś wyjaśnienia sytuacji w której obecnie jestem. Okres mam bardzo nieregularny, ostatnio 02/10-05/10 . Na początku grudnia test ciazowy - ujemny , następnie 22/12 (godz 9:00) zrobiłam betę z której wyszło 717. Po dwóch dniach tj 24/12 (godz 8:00) ponowna beta i wynik 990. Wg kalkulatora przyrost na poziomie 40%...
Jednym słowem boję się , boje się ponownego poronienia ponieważ straciliśmy maleństwo w styczniu tego roku , w 6tc. Teraz znów zaczynam widzieć czarny scenariusz... :(
 
Cześć dziewczyny. Trafiłam na ten post całkiem przypadkiem szukając jakiegoś wyjaśnienia sytuacji w której obecnie jestem. Okres mam bardzo nieregularny, ostatnio 02/10-05/10 . Na początku grudnia test ciazowy - ujemny , następnie 22/12 (godz 9:00) zrobiłam betę z której wyszło 717. Po dwóch dniach tj 24/12 (godz 8:00) ponowna beta i wynik 990. Wg kalkulatora przyrost na poziomie 40%...
Jednym słowem boję się , boje się ponownego poronienia ponieważ straciliśmy maleństwo w styczniu tego roku , w 6tc. Teraz znów zaczynam widzieć czarny scenariusz... :(
Na wstępie napiszę, że bardzo współczuję...
Dawno miałas poprzednią miesiączkę, wow. Nie chciałas iść do ginekologa sprawdzić, czy wszystko ok i ewentualnie by dal duphaston na wywołanie? Dwa miesiące, właściwie dwa i pół bez @ to dużo i to na pewno nie jest normalne... Myślę, że jak czy siak powinnaś iść do ginekologa. Już betę masz na pewno powyżej tysiąca, więc chociaz pęcherzyk powinien zauważyć.
Trzymam mocno kciuki za Was.
 
Cześć dziewczyny. Trafiłam na ten post całkiem przypadkiem szukając jakiegoś wyjaśnienia sytuacji w której obecnie jestem. Okres mam bardzo nieregularny, ostatnio 02/10-05/10 . Na początku grudnia test ciazowy - ujemny , następnie 22/12 (godz 9:00) zrobiłam betę z której wyszło 717. Po dwóch dniach tj 24/12 (godz 8:00) ponowna beta i wynik 990. Wg kalkulatora przyrost na poziomie 40%...
Jednym słowem boję się , boje się ponownego poronienia ponieważ straciliśmy maleństwo w styczniu tego roku , w 6tc. Teraz znów zaczynam widzieć czarny scenariusz... :(
No niestety ,tylko gin zostaje ,bo to by wychodził prawie 10 tc , beta niska ,ale nie wiadomo kiedy była owulacja , musisz iść do lekarza i nie czekac
 
Cześć...
To też zapytam na pocieszenie...
Ostatni okres 14.11 .Owulacja wg pasków 3.12, wtedy też starania- wiadomo.W grudniu już bez okresu. Wczoraj beta...wynik : jedyne 23,75 .Powtarzam jutro lub pojutrze.Chociaż w sumie mam złe przeczucia...
Dziś rano test i ledwo widoczna druga kreseczka.
Trochę mi smutno.Ale z drugiej strony: mam już swoją parkę...to moje pocieszenie....
Czy widzicie dla nas szansę czy lepiej się głupio nie łudzić?
 
Cześć...
To też zapytam na pocieszenie...
Ostatni okres 14.11 .Owulacja wg pasków 3.12, wtedy też starania- wiadomo.W grudniu już bez okresu. Wczoraj beta...wynik : jedyne 23,75 .Powtarzam jutro lub pojutrze.Chociaż w sumie mam złe przeczucia...
Dziś rano test i ledwo widoczna druga kreseczka.
Trochę mi smutno.Ale z drugiej strony: mam już swoją parkę...to moje pocieszenie....
Czy widzicie dla nas szansę czy lepiej się głupio nie łudzić?
Hej...
A ilu dniowe cykle masz? Jeśli powinnaś mieć okres około 14 grudnia, to teraz beta byłaby już naprawdę duża... 23,75 to może być w dniu spodziewanej miesiączki czy dwa dni później, ale nie tyle... Chyba, że mimo testów owulacja Ci się przesunęła.
Trzymam kciuki i przytulam.
 
Hej...
A ilu dniowe cykle masz? Jeśli powinnaś mieć okres około 14 grudnia, to teraz beta byłaby już naprawdę duża... 23,75 to może być w dniu spodziewanej miesiączki czy dwa dni później, ale nie tyle... Chyba, że mimo testów owulacja Ci się przesunęła.
Trzymam kciuki i przytulam.
 
reklama
Do góry