reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost Beta HCG w ciągu 48 h zawsze oznacza to samo ????

Beta jest bez sensu ,a tamtej nie ma co porównywać, a regularne masz cykle ? Bo w 7 tc juz powinno być widać sporo ,ja bym tez poszla do innego lekarza
 
reklama
Zrobilam badanie beta bo tak kazał mi lekarz i tak jak mówisz jestem bardzo zestresowana bo w piątek było 13344.97 a w poniedziałek 19424.49, to również nie jest prawidłowy przyrost.... Tych danych też nie powinnam porównywać? Mam wizytę umówiona dopiero na 1 lipca... Do tego czasu osiwieje 😔
Za duży odstęp czasu, więc nie możesz porównać. Ogólnie nie rób już bety, przy takiej wartości ona już nie będzie prawidłowo przyrastac. Tylko się zestresujesz. Teraz liczy się tylko i wyłącznie USG. Idź do lekarza, najlepiej innego, takiego który ma lepszy sprzęt USG. Powyżej 10 tys już powinno być bicie serduszka z reguły.
 
Zrobilam badanie beta bo tak kazał mi lekarz i tak jak mówisz jestem bardzo zestresowana bo w piątek było 13344.97 a w poniedziałek 19424.49, to również nie jest prawidłowy przyrost.... Tych danych też nie powinnam porównywać? Mam wizytę umówiona dopiero na 1 lipca... Do tego czasu osiwieje 😔
Zdecydowanie już nie porównuj. Przy takiej becie już się nie podwoi. Ale urosła bardzo ładnie. Moim zdaniem po przyroście nie jest źle... Na pewno 1 lipca będzie wszystko super, posłuchasz serduszka. Wszystko będzie dobrze!! Jeśli się bardzo martwisz, może idź dziś lub jutro prywatnie gdzieś na USG? Choć moim zdaniem na prawdę źle to nie wygląda. Teraz tylko USG się już liczy. :)
 
Zdecydowanie już nie porównuj. Przy takiej becie już się nie podwoi. Ale urosła bardzo ładnie. Moim zdaniem po przyroście nie jest źle... Na pewno 1 lipca będzie wszystko super, posłuchasz serduszka. Wszystko będzie dobrze!! Jeśli się bardzo martwisz, może idź dziś lub jutro prywatnie gdzieś na USG? Choć moim zdaniem na prawdę źle to nie wygląda. Teraz tylko USG się już liczy. :)
Bardzo dziękuję, trochę zostałam pocieszona, bo szykowałam się na najgorsze. Możesz mi jeszcze powiedzieć czy dobrze myślę? Na wizycie doktor powiedział, że od ostatniej miesiączki to 7 tydzień ciąży a według USG dopiero 4t 4d i jest ona za mała. Według kalendarzyka miesiączkowego dzień owulacji wypadał 18 maja. Od 18 mają do dnia wizyty było 31 dni. Czy faktycznie może to być dopiero 4 tydzień ciąży?
 
Cześć Dziewczyny! Jestem tu zupełnie nowa... Przeczytałam Wasz wątek i znalazłam tu więcej informacji niż gdziekolwiek indziej na temat bety hcg :)
Mam podobny problem do wielu z Was, martwię się zbyt niskim przyrostem... Wygląda to u mnie tak:

30.08- dość silne krwawienie na tydzień przed @

Lekarz zlecił badanie beta hcg.
2.09- wynik bety- 8
3.09- wynik bety 16
7.09- wynik bety 35

Czy ten ostatni przyrost nie jest zbyt mały? :( Co sądzicie?
Jestem jeszcze przed wizytą i kolejnym badaniem bety, ale bardzo się martwię :(
 
Cześć Dziewczyny! Jestem tu zupełnie nowa... Przeczytałam Wasz wątek i znalazłam tu więcej informacji niż gdziekolwiek indziej na temat bety hcg :)
Mam podobny problem do wielu z Was, martwię się zbyt niskim przyrostem... Wygląda to u mnie tak:

30.08- dość silne krwawienie na tydzień przed @

Lekarz zlecił badanie beta hcg.
2.09- wynik bety- 8
3.09- wynik bety 16
7.09- wynik bety 35

Czy ten ostatni przyrost nie jest zbyt mały? :( Co sądzicie?
Jestem jeszcze przed wizytą i kolejnym badaniem bety, ale bardzo się martwię :(
No on jest bardzo niski jak na 4 dni różnicy, ja bym jeszcze raz sprawdziła ale po 48h ,choć dla mnie niestety marne szanse ,na najgorsze bym się nastawiła, rozumiem że @ powinna być teraz ??
 
Cześć dziewczyny... Jestem nowa na forum ale potrzebuję jakiegoś wsparcia ... W czwartek byłam na ostatnim USG i dostałam skierowanie do szpitala. Ostatnią betę robiłam tydzień temu 16901 po 48h 19937. Dzisiaj też zrobiłam betę 27667. Jest pęcherzyk ciążowy 16mm (podobno trochę za maly) i pęcherzyk żółtkowy 3mm teoretycznie prawidłowy. W grudniu miałam poważną anginę i nawet nie wiedziałam że może to opóźnić mój cykl miesiączkowy. No i wpadliśmy z mężem 😉 dziecko bardzo mile widziane. Gdzieś w połowie stycznia bardzo krwawilam, ale okazało się że jestem w ciąży i mimo krwawienia ciąża przetrwała. Wszystko było później dobrze bo beta ładnie rosła, ale teraz ta beta i brak zarodka bardzo niepokoi. Licząc od OM to ok 9 tydzień ale licząc mniej więcej od ostatniego stosunku (wcześniej nic nie było bo choroba mnie wymęczyła) to ok 5/6 tydzień. Na skierowaniu mam napisane Poronienie chybione - Nieprawidłowy obraz ciąży, więc nie wiem co robić. W tygodniu będę próbować się dostać do innego lekarza. Odstawiłam Duphaston bo tak moja gin kazała ale nie wiem czy dobrze. Myślicie że mam jeszcze szansę na tą ciążę? 😟
 
reklama
Do góry