reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost Beta HCG w ciągu 48 h zawsze oznacza to samo ????

tak, wg kalkulatora to min. 66%. W poprzedniej ciąży tez miałam beznadziejny przyrost pomiędzy 2300 a 2600 (48 h) a po kolejnych 48 h było już prawie 6000. Niestety serduszko pojawiły się i pare dni później już nie biło 🥺
Woesz co ja 2 ciążę poronilam , znaczy 1 to pusty pęcherzyk, po roku kolejna ciąża, beta tak wysoka ze Nie pasowała do niczego ,serduszko przestało bić kolo 8 tc , 3 ciąża beta kiepska ,1 badanie w dniu spodziewanej @ to 250 , po 48h tylko 360 , a miałam zdrowa ciążę, corka ma 2.5 roku
 
reklama
Woesz co ja 2 ciążę poronilam , znaczy 1 to pusty pęcherzyk, po roku kolejna ciąża, beta tak wysoka ze Nie pasowała do niczego ,serduszko przestało bić kolo 8 tc , 3 ciąża beta kiepska ,1 badanie w dniu spodziewanej @ to 250 , po 48h tylko 360 , a miałam zdrowa ciążę, corka ma 2.5 roku
Takie historie bardzo mnie pocieszają 🥺 dziękuje. Nie pozostaje mi nic innego niż czekać na dalszy rozwój sytuacji. A dalej też badałaś betę czy już tylko USG?
 
Takie historie bardzo mnie pocieszają 🥺 dziękuje. Nie pozostaje mi nic innego niż czekać na dalszy rozwój sytuacji. A dalej też badałaś betę czy już tylko USG?
Później juz nie badałam, byłam pewna ze nic z tego nie będzie, a Tu niespodzianka
 
Hej dziewczyny moja beta rośnie następującą:
12.05. - 331
14.05. -1084.15
16.05. - 2482
18.05. - 4016

Ostatni wynik to wzrost o 63 % myślicie, że to ok? czy za mało wzrasta i będzie tylko gorzej?
 
Hej dziewczyny moja beta rośnie następującą:
12.05. - 331
14.05. -1084.15
16.05. - 2482
18.05. - 4016

Ostatni wynik to wzrost o 63 % myślicie, że to ok? czy za mało wzrasta i będzie tylko gorzej?
Myślę, że nie jest źle. Możesz jeszcze kontrolnie zbadać za 2 dni czy nie maleje, chyba że poczekasz do wizyty u ginekologa - kiedy masz? 😊
 
na wizytę idę jutro ale strasznie się denerwuję, mam od początku ciąży plamienia (bardzo małe ale są) lekarz wcześniej kazał brać progesteron i czekać
 
na wizytę idę jutro ale strasznie się denerwuję, mam od początku ciąży plamienia (bardzo małe ale są) lekarz wcześniej kazał brać progesteron i czekać
Odpocznij, spróbuj się zrelaksować. Bądź dobrej myśli. Nerwy szkodzą maleństwu. Daj koniecznie znać co powie lekarz
 
Ja dzisiaj zaobserwowałam u siebie plamienia bardzo delikatne i właśnie czekam na wizytę u ginekologa. Zobaczymy co powie… nie jestem niestety pełna nadziei chociaż wczoraj jak brałam skierowanie na betę w ramach teleporady to ginekolog powiedziała, żeby się nie przejmować i poczekać 😒 trzymajcie kciuki, ale nie liczę na zbyt wiele… ważne dla mnie żeby wykluczyć pozamaciczną, bo to teraz dla mnie największy strach
 
reklama
Do góry