reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost Beta HCG w ciągu 48 h zawsze oznacza to samo ????

3.06.22 beta 1214,55 6.06.22 beta 1239,97. Wzrost bety minimalny, jutro czeka mnie szpital, czy jest jeszcze nadzieja że stanie się cud ?
 
reklama
Przykro mi, ale Twoja beta jest już prawdopodobnie spadkowa 🥺 jeśli będzie spadała to prawdopodobnie oczyścisz się sama.
Czy lekarz znalazł ciążę na usg?
Znalazł, ale nie wyklucza również ciąży pozamaciczna, ponieważ również coś było w jajowodzie
 
Hej nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale chciałam zapytać o moja betę.. w poniedziałek wynik 4806.30 dziś wynik 7546.90😅
Przyrost wychodzi mi 57% a po 48h powinien być 66%.. myślicie ze jest się czym martwić? Dodam ze dziś według ostatniego okresu wychodzi mi równo 6 tydzień
 
Cześć,
Widzę, że tu się dużo dzieję, więc piszę z prośbą o wsparcie :(
Wizyta u lekarza dopiero za tydzień w czwartek, ale nie wytrzymam.

Ostatnia miesiączka skończyła się 24.08
14.09- 44,22
17.09- 58,90

Okres spóźnia mi się 5 dni, nie odczuwam bólu, jedynie ból piersi, nie mam krwawienia.

Czy jest szansa, że coś z tego będzie? :(
 
Cześć,
Widzę, że tu się dużo dzieję, więc piszę z prośbą o wsparcie :(
Wizyta u lekarza dopiero za tydzień w czwartek, ale nie wytrzymam.

Ostatnia miesiączka skończyła się 24.08
14.09- 44,22
17.09- 58,90

Okres spóźnia mi się 5 dni, nie odczuwam bólu, jedynie ból piersi, nie mam krwawienia.

Czy jest szansa, że coś z tego będzie? :(
Niestety ten przyrost wygląda bardzo słabo. Po 3 dniach urosło bardzo niewiele. Dla mnie wygląda to na ciąże biochemiczna. Niestety na USG przy takiej wartości też nic nie będzie widać. Pęcherzyk ciążowy pojawia się około 1000.
U mnie niestety takie.przyrpsty dwa razy skończyły się krwawieniem. Jednak trzeba kontrolować ta betę.
Wiem.co czujesz. Ale nie poddawaj się! Mam za sobą 3 poronienia a obecnie 23 tydz blizniaczej!🥰
 
Cześć,
Widzę, że tu się dużo dzieję, więc piszę z prośbą o wsparcie :(
Wizyta u lekarza dopiero za tydzień w czwartek, ale nie wytrzymam.

Ostatnia miesiączka skończyła się 24.08
14.09- 44,22
17.09- 58,90

Okres spóźnia mi się 5 dni, nie odczuwam bólu, jedynie ból piersi, nie mam krwawienia.

Czy jest szansa, że coś z tego będzie? :(

Niestety, ale nie będzie 🥺
Beta prawdopodobnie jest już spadkowa. Skontroluj za 48 godzin i dorzuć progesteron. Jeśli nie będzie spadać tylko tak marnie rosnąć to koniecznie udaj się na usg
 
Niestety, ale nie będzie 🥺
Beta prawdopodobnie jest już spadkowa. Skontroluj za 48 godzin i dorzuć progesteron. Jeśli nie będzie spadać tylko tak marnie rosnąć to koniecznie udaj się na usg
Nie wiem dlaczego nie skopiował się cały tekst. Wczoraj (19.09) zrobiłam też betę i podniosło się do 77,7, ale wiem, w dalszym ciągu to bardzo mały przyrost :/ chyba nie zostało mi nic innego jak najgorsze- czekanie -_-
 
reklama
Nie wiem dlaczego nie skopiował się cały tekst. Wczoraj (19.09) zrobiłam też betę i podniosło się do 77,7, ale wiem, w dalszym ciągu to bardzo mały przyrost :/ chyba nie zostało mi nic innego jak najgorsze- czekanie -_-

Koniecznie to kontroluj, niskie przyrosty mogą (ale oczywiście nie muszą!) oznaczać ciążę pozamaciczną. Czy badałas progesteron?
 
Do góry