reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost Beta HCG w ciągu 48 h zawsze oznacza to samo ????

reklama
A masz w najblizszym czasie zaplanowaną wizytę u lekarza? Na jakim etapie ciąży jesteś?
6 tydzień, z lekarzem jestem umówiona na tel i czekam na odpowiedź, bhcg badalam i 23.12 miałam 1165.5, 27.12 miałam 2642.7 a 30.12 była 4027.4. Więc przyrosty nie za bardzo progesteron 36. A jak tam u Ciebie?
 
Mój pierwszy dzień ostatniej @ to 22.11.19 - 30 grudnia beta 152, dzisiaj 3 stycznia 390(4 dni) . Wg @ Wychodzi, że to 6 tydzien ciąży. A nawet może już 7? Czy ten wynik jest za niski? Gin kazała zrobić mi betę jeszcze raz, 7 stycznia. Wszystkie normy dla tego okresu wynoszą przynajmniej 1000... Jest powód do zmartwień?
 
Mój pierwszy dzień ostatniej @ to 22.11.19 - 30 grudnia beta 152, dzisiaj 3 stycznia 390(4 dni) . Wg @ Wychodzi, że to 6 tydzien ciąży. A nawet może już 7? Czy ten wynik jest za niski? Gin kazała zrobić mi betę jeszcze raz, 7 stycznia. Wszystkie normy dla tego okresu wynoszą przynajmniej 1000... Jest powód do zmartwień?
Według mnie ,nie jest dobrze, po 48 godz powinno być minimum 66 % a po 72 godz ponad 100% ,także po 2 dniach powinnaś mieć przynajmniej 300 ,bo na tak ich wartościach bardzo szybko beta rośnie, ale miejmy nadzieję że będzie dobrze
 
Mój pierwszy dzień ostatniej @ to 22.11.19 - 30 grudnia beta 152, dzisiaj 3 stycznia 390(4 dni) . Wg @ Wychodzi, że to 6 tydzien ciąży. A nawet może już 7? Czy ten wynik jest za niski? Gin kazała zrobić mi betę jeszcze raz, 7 stycznia. Wszystkie normy dla tego okresu wynoszą przynajmniej 1000... Jest powód do zmartwień?

A mialas robione usg? Byl pecherzyl ? Beta powinna przyrastac szybciej, ale zdarzają się poczatkowe wolne przyrosty a potem nagle - siup! I wszystko pieknie. Trzymam kciuki!!
 
6 tydzień, z lekarzem jestem umówiona na tel i czekam na odpowiedź, bhcg badalam i 23.12 miałam 1165.5, 27.12 miałam 2642.7 a 30.12 była 4027.4. Więc przyrosty nie za bardzo progesteron 36. A jak tam u Ciebie?
I jak tam sytuacja? Udalo sie spotkac z lekarzem?
Dziekuje, U mnie na 90% pusty pecherzyk. Czekam tydzien na ostateczne usg potwierdzajace i pewnie dostane skierowanie do szpitala ☹
 
Wizyte u gin mam na 13 stycznia. Jestem z nią w kontakcie mailowym. 7 mam zrobić ponownie betę i jak coś to wtedy zadecyduje o przyspieszonej wizycie. Przyrost nie za szybki, a ogólny wynik? Na tym etapie ciąży nie powinien być dużo większy niż 390?
Przykro mi z powodu Twojego pustego pęcherzyka. Trzymam kciuki za Was i życzę dużo siły!
 
Wizyte u gin mam na 13 stycznia. Jestem z nią w kontakcie mailowym. 7 mam zrobić ponownie betę i jak coś to wtedy zadecyduje o przyspieszonej wizycie. Przyrost nie za szybki, a ogólny wynik? Na tym etapie ciąży nie powinien być dużo większy niż 390?
Przykro mi z powodu Twojego pustego pęcherzyka. Trzymam kciuki za Was i życzę dużo siły!

Wg mojego laboratorium zakres referencyjny dla 6 tygodnia ciąży to 158 - 31795 mlU/ml. Wg widełek się mieścisz. ZObabczymy jaki będzie przyrost bety 7 stycznia.
Trzymam kciuki i dziękuję za wsparcie :)
 
reklama
Wg mojego laboratorium zakres referencyjny dla 6 tygodnia ciąży to 158 - 31795 mlU/ml. Wg widełek się mieścisz. ZObabczymy jaki będzie przyrost bety 7 stycznia.
Trzymam kciuki i dziękuję za wsparcie :)
Ufff... Oby tak było jak mówisz 😉 czekam do 7... Będzie mi się strasznie dłużyło... Dziękuję😉 myślałam że jak już się doczekam dwóch kresek na teście to najgorsze będę mieć za sobą, a tu dopiero schody się zaczęły, emocje...
 
Do góry