reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niski przyrost BETA HCG - zmartwiona

Dołączył(a)
16 Listopad 2014
Postów
12
hej hej czy któraś z Was dziewczyny spotkała sie z podobnym przypadkiem jak mój ? Mianowicie mam niski przyrost bety
OM 30.09.14 cykle co 28,29,30 dni

1 badanie beta hcg 04.11.14 - wynik: 844,57 mIu/ml
2 badanie beta hcg 11.11.14 - wynik:1843 mIu/ml
3 badanie beta hcg 13.11.14 - wynik:2100 mIu/ml
4 badanie beta hcg 15.11.14 - wynik 2387 mIu/ml

12.11.14 byłam u lekarza na usg , które ukazało moją kropeczkę, zarodek zagnieżdżony , lekarz powiedział ze rozmiary nie odpowiadają 6 tc
wymiary GS 9,2 mm, CRL 1,8 mm = a moze to po prostu mlodsza ciaza....

W przyszłym tygodniu we wtorek ide na USG lekarz powiedział ze zadecydujemy co dalej ...

bardzo sie denerwuje 2 lata temu poroniłam i nie chce ponownie tego przechodzić...

co wy na to dziewczyny ?
 
reklama
Ja wiedziałam że nic z tego nie będzie bo był słabo rosnący plod a betę tak zrobiłam dla siebie i nie było przyrostu 2178 po 48g 2412 i 7-8tydz poronienie samoistne
 
Hej,
Ja miałam ostatnią @ 01/10/2014 więc zaledwie dzień po Tobie, i robilam betę na zalecenie lekarza 13 i 15 listopada, wyszło mi odpowiednio 9970 i 12129.
Przyrost niewielki, ale jak widzę Twoje wyniki to jednak nie wiem czemu u mnie są wyższe.
U mnie zalecono kolejne USG w odstępie tygodnia i dodatkowo rozszerzoną diagnostykę.

Mam nadzieję, że będzie ok zarówno u Ciebie jak i u mnie :(
 
dreamgirl i moje i twoje wyniki wg statystyk nie sa prawidlowe , przyrostu min 66% nie mamy , choc znalazłam w necie info ze wynik bety jest b.indywidualny i zdarzały sie dziewczyny które mialy nisi przyrost a ciaza sie b.ładnie rozwijała..... taką mam tez nadzieje w naszym przypadku... :)
A bylas juz na usg ? widzialas swoja kropkę ?
 
Byłam w środę i widać było pęcherzyk ciążowy, ale nie widać było zarodka.
Idę w czwartek. Zobaczymy.
A w ogóle do tego mam dziwny wynik TSH - i będę brała coś na niedoczynność tarczycy.
W ogóle chyba to jednak wiek robi swoje :/
 
reklama
ojjj tarczyca powinna byc ustabilizowana najlepszy wynik to ponizej 1 - wiem bo sama choruje na tarczyce od 6 lat....
tak zgodze sie - wiek robi swoje choc mysle ze az tak stare nie jestesmy :)))
ja caly czas mysle czy moj konflikt ma na to wpływ ja mam rh- moj partner rh+ po pierwszej stracie 2 lata temu dostalam gammaglobuline....ale dzis naczytalam sie wiele artykułów....
martwie sie tez bo jakos "objawy" mi przeszly tzn cycki bola nadal ale nie tak jak na poczatku....
ja ide we wtorek wieczorem - zwariuje chyba do tego dnia
ps: jaki masz ten wynik tsh ?
 
reklama
Do góry