reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niski przyrost BETA HCG - zmartwiona

Dołączył(a)
16 Listopad 2014
Postów
12
hej hej czy któraś z Was dziewczyny spotkała sie z podobnym przypadkiem jak mój ? Mianowicie mam niski przyrost bety
OM 30.09.14 cykle co 28,29,30 dni

1 badanie beta hcg 04.11.14 - wynik: 844,57 mIu/ml
2 badanie beta hcg 11.11.14 - wynik:1843 mIu/ml
3 badanie beta hcg 13.11.14 - wynik:2100 mIu/ml
4 badanie beta hcg 15.11.14 - wynik 2387 mIu/ml

12.11.14 byłam u lekarza na usg , które ukazało moją kropeczkę, zarodek zagnieżdżony , lekarz powiedział ze rozmiary nie odpowiadają 6 tc
wymiary GS 9,2 mm, CRL 1,8 mm = a moze to po prostu mlodsza ciaza....

W przyszłym tygodniu we wtorek ide na USG lekarz powiedział ze zadecydujemy co dalej ...

bardzo sie denerwuje 2 lata temu poroniłam i nie chce ponownie tego przechodzić...

co wy na to dziewczyny ?
 
reklama
Witam,
03.07 zrobiłam test ciążowy - wyszedł negatywnie
po tygodniu nadal nie miałam miesiączki,
więc 11.07 zrobiłam dwa testy - kreski wyszły bardzo blade... więc robiłam bete - wynik 69.00.
w pon 16.07 zajęłam plamić, więc biegiem do lekarza lekarz sptwierdził, że jest za wcześnie i nic jeszcze nie widać. w środę zrobiłam bete - wynik 350. Poszłam do innego lekarza 19. 07, ztego co mi powiedziała to widzi taką malutką "kropeczkę", ale jest zbyt wcześnie żeby cokolwiek stwierdzić. Bo licząc od miesiączki powinien to być 6 tydzień, jednak po wielkości zarodka stwierdziła, że 2 tydzien od zapłodnienia... tak więc dała mi receptę na dushopaston, i powiedziała, że mogą być dwie opcje;
1. zaprodnienie było w poprawnym czasie, zaczeło się rozwijać, ale coś poszło nie tak i będzie poronienie.
2. zaszłam w ciąże ostatnio, z powodu bardzo nie regularnych cykli i dopiero się dowiemy za 7 dni, czy zarodek rośnie. i czy beta nadal sie zwiększa.
?
Czy któraś z Was miała podobną sytuację
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Możesz powtórzyć może się zmienić

Nie wiem ni przed @ miałam dziwne sytuacje gdzie testy wychodziły. Takie Ze można uznać ząb pozytywne betę robiłam w dzień planowanej miesiączki i miesiączka przyszła. Dziwne bo następnego dnia tak jak bym miała takiego trochę przezroczystego triche z krwią gluta i nie rozumiem tego wszystkiego
 
Witam,
03.07 zrobiłam test ciążowy - wyszedł negatywnie
po tygodniu nadal nie miałam miesiączki,
więc 11.07 zrobiłam dwa testy - kreski wyszły bardzo blade... więc robiłam bete - wynik 69.00.
w pon 16.07 zajęłam plamić, więc biegiem do lekarza lekarz sptwierdził, że jest za wcześnie i nic jeszcze nie widać. w środę zrobiłam bete - wynik 350. Poszłam do innego lekarza 19. 07, ztego co mi powiedziała to widzi taką malutką "kropeczkę", ale jest zbyt wcześnie żeby cokolwiek stwierdzić. Bo licząc od miesiączki powinien to być 6 tydzień, jednak po wielkości zarodka stwierdziła, że 2 tydzien od zapłodnienia... tak więc dała mi receptę na dushopaston, i powiedziała, że mogą być dwie opcje;
1. zaprodnienie było w poprawnym czasie, zaczeło się rozwijać, ale coś poszło nie tak i będzie poronienie.
2. zaszłam w ciąże ostatnio, z powodu bardzo nie regularnych cykli i dopiero się dowiemy za 7 dni, czy zarodek rośnie. i czy beta nadal sie zwiększa.
?
Czy któraś z Was miała podobną sytuację
Jak mialas pozno owulacjie to może być wczesna ciąża, ja zaszlam na 10 dni przed @ wiec oni licza od ostatniej miesiączki a dni plodne moje bylo 20 dni po ostatniej @ a 10 dni przed następną, wiec logiczne ,ze ciąża jest wtedy mlodsza, dlatego trzeba czekac nie ma co sie przejmować
 
reklama
Do góry