reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost beta HCG

Dołączył(a)
2 Kwiecień 2020
Postów
7
Witam,
Mój pierwszy wynik beta HCG z poniedziałku 25,9 mIu/ml, w środę 32,8. Czy tak niski wzrost może świadczyć o możliwości pozytywnego rozwoju ciąży? Dziewczyny, czy któraś z Was ma/miała podobną sytuację? Ostatnia @ 27.02, mogło dojść do późniejszego zapłodnienia, nie wiem kiedy miałam owulację :( Dziękuję za pomoc!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
akurat to prawda, jak byl prawidlowy wzrost czlowiek czuje sie wiadomo lepiej, jak odebralam ten ostatni to załamka... :( tym bardziej, że na roznych forach opisane ze musi byc to 66% przyrostu i czlowiek tylko sie martwi.
No tak piszą, u mnie nie było, a wszystko się dobrze skończyło, jak to mówią, natura to nie matematyka
reklama
Cześć i czy wszystko w Twoim wypadku bylo ok? Moja beta : 21.05- 43, 22.05- 101 , 25.05- 278, i wlasnie 27.05 tylko 375... :(
Tak ,urodziłam zdrowa coreczke, ciąża bez problemów, mdłości czy innych dolegliwości, ten ost wynik fakt trochę słaby przyrost, ale to jeszcze nic nie przesadza, który u Ciebie tydzień??
 
Tak ,urodziłam zdrowa coreczke, ciąża bez problemów, mdłości czy innych dolegliwości, ten ost wynik fakt trochę słaby przyrost, ale to jeszcze nic nie przesadza, który u Ciebie tydzień??
Właśnie ja mam cykle nieregularne od 32 dni do 40. Ciąże z synkiem miałam dwa tygodnie mlodsza niz wynikalo to z OM. Rok temu nietesty poronienie zatrzymane , dlatego się stresuje :( teraz miesiaczke powinnam miec jakos 20.05 przy moich cyklach. we wtorek ma lekarza, nie wiem czy znowu powtarzac bete czy narazie dac sobie spokoj?
 
reklama
Właśnie ja mam cykle nieregularne od 32 dni do 40. Ciąże z synkiem miałam dwa tygodnie mlodsza niz wynikalo to z OM. Rok temu nietesty poronienie zatrzymane , dlatego się stresuje :( teraz miesiaczke powinnam miec jakos 20.05 przy moich cyklach. we wtorek ma lekarza, nie wiem czy znowu powtarzac bete czy narazie dac sobie spokoj?
Daj spokój, to tylko niepotrzebny stres , poczekaj spokojnie na wizytę
 
Do góry